SAADETÇİLER, YEREL SİYONİSTLERLE BİRLİKTE AKP DÜŞMANLIĞI YAPIYOR!

Saadetçiler, yerel Siyonistlerle birlikte AKP düşmanlığı yapıyor! FETÖ ile Kemalist ayırımı bir Yahudi medyası hipnotizmasıdır! İran karşıtı Varşova Konferansı bir Siyonist narkozdur!

18 Şubat 2019 Pazartesi 20:35 < GÜNDEM


Saadetçiler, yerel Siyonistlerle birlikte AKP düşmanlığı yapıyor!
 
Tek bir meydan mitingi yapacak cesareti olmayan SP yönetimi ile İngiliz Temel, meşhur DİP DALGA masalını dillendirmeye başladı!
 
Erbakan ve Milli Görüş'ün şiarı meydanlardı. Sosyalizm'in/komünizm'in şiarı ise salon toplantıları! İngiliz Temel salonlarda...
 
SP kabuk yönetimin ihanetlerine karşı GDO'suyla oynanmış Saadetçilerin tek refleksi AKP'nin icraat ve eylemlerini delil göstermek!
 
"İsrailci medya neden Erdoğan'ı övüyor!" diyerek işbirlikçilik ispatı arayan Saadetçiler; aynı medya şimdi İngiliz Temel'i övüyor, neredesiniz?
 
Erbakan düşmanı Ozan Arif'i anan ama İsrail'in katlettiği Filistinlilere duyarız İngiliz Temel, Milli Görüş'ü temsil edebilir mi?
 
SP kabuk yönetimi sayesinde nerede bir CHP ya da HDP kaçkını ile FETÖ artığı varsa hepsinin sığınağı Saadet Partisi oldu!
 
Erbakan; Türkiye, bölge ve dünyada her türlü menfilikten Siyonizm'i sorumlu tutardı! Saadetçiler ise şimdi yalnızca AKP'yi suçluyor!
 
Erdoğan'ı yıllarca Siyonizm işbirlikçisi olmakla suçlayan Saadetçiler şimdi yerel Siyonistlerle birlikte AKP düşmanlığı yapıyor!
 
Erbakan 50 yıl Siyonizm mikrobunu anlatıp durdu. Belli ki duvara konuşmuş! Zira Saadetçiler artık Siyonizm'i ağızlarına almaz oldu!
 
İsrail, yerel Yahudiler; CHP-HDP-İP- Kemalistler ile birlikte aynı safta olan Saadetçiler; AKP'yi değil nefislerini hesaba çeksin!
 
Türkiye'deki İsrailciler/İsrail severler ile iç/dış her olay ve gelişmede aynı safta/cephede olan Saadetçiler olsa olsa Siyonizm'in askeri olurlar!
 
Siyonizm'in 16 yılda Türkiye'yi yıkmak için planladığı 16 komplo girişimini görmeyip aksaklıklardan sadece AKP'yi suçlamak mankurtluk değil de nedir?
 
FETÖ ile Kemalist ayırımı bir Yahudi medyası hipnotizmasıdır!
 
FETÖ ile Kemalist ayırımı bir Yahudi medyası hipnotizmasıdır! Her iki tarafın da patronu İsrail ve Siyonizm'dir! Yoktur birbirlerinden farkları!
 
Kemalizm ile FETÖ bileşik kap gibidir! Yahudi projesi 28 Şubat darbesinde işbirliği içinde ortak düşman Erbakan'a karşı çıktılar!
 
Ordu'da cuntacılık yaparak siyasi iradeyi devirme kültürü Osmanlı'daki İttihat ve Terakkiden günümüze torunları Kemalizm'e miras!
 
15 Temmuz FETÖ darbesinin üst aklının adı niye Yurtta Sulh Konseyi! Çünkü Kemalistler bizzat bu darbenin lider kadrosundaydılar!
 
"Kemalistler TSK'dan tasfiye edilmeseydi 15 Temmuz olmazdı" fikri bir Yahudi illüzyonudur! 27 Mayıs,12 Mart,12 Eylül kimin eseri?
 
TSK içinde Kemalist/FETÖ ayrımı yaparak Kemalistleri kutsama propagandası bir İsrail senaryosudur! Her ikisinin de ipi İsrail'de!
 
İlker Başbuğ, 2010, 2014, 2015 YAŞ kararlarında FETÖ'cülerin atanması üzerinden Abdullah Gül'e yüklendi! Oysa o yıllarda Cumhurbaşkanı YAŞ üyesi değil!
 
Yahudi kipasıyla ağlama duvarı önünde poz veren İlker Abdullah Gül’e sallamış sallamasına. Yahudi hedefini çok iyi biliyor da bizim sözde Müslümanlar hiç mi bunu anlamayacak? Yahudi ile aynı yere ateş ediyorsa bunda bir gariplik yok mu?
 
İran karşıtı Varşova Konferansı bir Siyonist narkozdur!
 
İsrail-AB-Arap ülkelerinin İran karşıtı Varşova Konferansı bir Siyonist narkozdur! Asıl hedef Türkiye'nin yükselişini gölgelemek!
 
Türkiye'nin Suriye eksenli olaylarda İslam aleminin büyük sevgisini kazanan politikalarını örtmek için İsrail, İran kartını açtı!
 
Varşova’da düzenlenen sözde İran karşıtı konferans; İsrail'in İran'ı İslam dünyasının liderliğinde Türkiye'ye rakip yapma projesi!
 
İsrail'in nefes borusu, şah damarı olan Suriye'de Siyonist/Haçlı ittifakının tek rakibi/sorunu Türkiye'dir; İran değil!
 
Kısa… Kısa… Kısa…

 
Vatikan'ın başı cinsel sapkın Kardinal ve Papazlarla belada! Ama hiçbir Hristiyan'ın İncil'i ya da Papa'yı suçladığı görülmedi!
 
Cinsel sapkınlıklarla fosseptik çukuruna dönüşmüş Vatikan gerçeğine rağmen hiç kimse Hristiyanlığı veya İncil'i sorumlu tutmuyor!
 
Türkiye'de adi suç işleyenin kimliğinde Müslümanlık varsa Sabetayist Yahudi azgın azınlık hemen İslam'a saldırmaya başlıyor!
 
Maduro, ABD/Batı darbesinin başarısız olduğunu ilan etti! Katar ve Sudan'da Türkiye'nin bileğini bükemeyen İsrail yine çuvalladı!
 
Maduro: İnsanlığın geleceğini Türkiye, Rusya, Çin gibi ülkeler belirleyecek! Maduro'nun Türkiye'ye bakış açısı Saadetçiler de yok!
 
Yunanlı istihbaratçı Türkiye'nin Akdeniz'i, "Müslüman Denizi" yapmaya çalıştığını söyledi! Yorgi olanı anlıyor ama milletimiz ölü!

Mesud AKGÜL

 TÜRKİYE, DÜNYANIN YENİ SÜPER GÜCÜ; ANCAK TOPLUM UYKUDA! / İNGİLİZ TEMEL’İN ZEMBEREĞİNİ KİM KURUYOR? Okumak İçin  TIKLAYIN  
Etiketlermesud akgül saadet partisi erbakan siyonizm temel karamollaoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • MEHMET ÖZDEMİR - 26 Şubat 2019 Salı 17:06
    Hocam kalemine sağlık., Erbakan hoca Bi konuşmasında Müslüman ferasetli olur feraset ise duvarın arkasını görmektir demişti.
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02