SAADETÇİLERİN AKIL VE İMANI KONKORDATO İLAN ETMİŞ/SÖYLE BAKALIM "DÜRÜST SAMİ!"

Saadetçilerin akıl ve imanı KONKORDATO ilan etmiş!/ Söyle bakalım "Dürüst Sami!" / Venezuela, SP'ni ilgilendirmiyor! / Siyonist Rubin Erdoğan’ı tehdit etti!

31 Ocak 2019 Perşembe 17:45 < GÜNDEM
 
 
Saadetçilerin akıl ve imanı KONKORDATO ilan etmiş!
 
Öküzlere soruyoruz ama cevap yok! En şiddetli Erbakan ve Milli Görüş düşmanı Yahudi medya/akademiyası neden İngiliz Temel'e aşık?
 
Öküzlere soruyoruz ama cevap yok! Türkiye, ümmet, millet, devlet düşmanlarından birisinin SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel'e düşmanlık ettiği vaki mi?
 
Öküzlere soruyoruz ama cevap yok! Türkiye, ümmet, millet, bayrak, din düşmanı bütün kuduz köpekler bu İngiliz Temel'de nasıl bir cevher bulmuşlar ki bayılıyorlar?
 
Erbakan düşmanlarını cilalama merkezi TV5'ten Ç. Cilara'nın programına katılan F. Koru, FETÖ'nün üzerine fazla gidilmemeli dedi!
 
Yahudi işbirlikçisi Milli Gazete her gün manşetten Türkiye düşmanlığı yaparken; İsrail'in zulmüne ise bir avuç kadar yer veriyor!
 
Millî Gazete; “SADECE PAZAR DEĞİL TÜRKİYE YANIYOR” diye feryat etmiş. Yanan Türkiye değil, Yahudi işgalindeki Saadet Partisi'dir!
 
Ulusal gazetelerin tamamında CHP ile ilgili iç sorunlar manşetleri süslerken; Milli Gazete CHP aleyhine hiçbir olayla ilgilenmiyor!
 
Belediye başkan adaylarına cepsiz ceket giydiren İngiliz Temel’e bir önerimiz var! Cepsiz ceket giydireceğine etek giydir. Hem cebi yok hem de ittifak içinde olduğun HDP’lilerin son zamanlarda en çok kullandığı giysi!
 
"At sahibine göre kişner" diye bir atasözümüz var! Saadetçilerin sahibi İngiliz Temel olunca at; eşeğe/öküze dönüştü!
 
SP kabuk yönetimi, İngiliz Temel, gayri Milli Gazete ve mürted Saadetçilerin akıl ve imanı KONKORDATO ilan etmiş!
 
Söyle bakalım "Dürüst Sami!"
 
Söyle bakalım "Dürüst Sami!"; Erbakan'a 3 kez darbe yaparak 4 partisini kapatıp 5 kez siyasi yasak koyan Kemalistler ile ne işiniz var?
 
Söyle bakalım "Dürüst Sami!"; 28 Şubat darbe sürecinde Erbakan/Milli Görüş düşmanlığı yapan Yahudi medya/akademiyası niye İngiliz Temel'ci!
 
T24'e, "İyi bir Müslüman sosyal demokrattır!" diyen İngiliz Temel, Milli Görüş'ten irtidat etti mi, etmedi mi? Konuş, "Dürüst Sami!"
 
Konuş "Dürüst Sami!"; T24'e, "Erbakan'ın oluşturduğu olumsuz hava 28 Şubat'ı tetikledi" diyen İngiliz Temel İngiliz mi, değil mi?
 
Konuş "Dürüst Sami!"; İngiliz Temel'in T24'e dediği, "Milli Görüş yeterince bizi yansıtmıyor" söyleviyle ilgili ne düşünüyorsun?
 
SP'li olmadığını söyleyip Alparslan Kuytul'a hak ihlâli diyerek sahip çıkan İngiliz Temel; Erbakan'a yapılan hak ihlallerine niye sesiz?
 
10 aydır soruyoruz ama cevap alamadık!" Bir daha soruyoruz. İngiliz Temel'in 10 ay içinde İsrail'i hedef alan/suçlayan bir demecini paylaşır mısınız?"
 
Venezuela, SP'ni ilgilendirmiyor!
 
Adalet, müsavat, uhuvvet, demokrasi diyerek Osmanlı'yı yıkan Siyonist/Batı emperyalizmi Venezuela'da darbeci Guadio'yu tanıdı!
 
Milli Görüş tarihinde ilk defa bir Siyonist/Haçlı operasyonuyla ilgili sessizlik/suskunluk hakim! Venezuela SP'ni ilgilendirmiyor!
 
Venezuela darbesinde dünyaya rezil rüsva olan sömürge baronlarının tek umudu orduyu saflarına çekmek! Aksi olursa işleri bitik!
 
Siyonist Rubin Erdoğan’ı tehdit etti!
 
NEO-CON Rubin: "Erdoğan'ın Türkiye'de geleceği parlak değil. Erdoğan ofisinde mi ölecek? Sürgün mü; İdam mı edilecek belli değil?" dedi.
 
TC Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Siyonist Rubin tarafından tehdit edilmesini umursamayan Millet(Zillet) İttifakı milli/yerli olamaz!
 
Ünlü Siyonist Rubin, Erdoğan'ı ölüm, idam, sürgün, tutuklama ile tehdit ederken öküzler Erdoğan'ı hala işbirlikçilikle suçluyor!
 
*****
 
Bir kurda 40 kopek havlamaz ise biz o kurda kurt demeyiz! Bu ülkede ne kadar kuduz köpek varsa hepsi Devlet Bahçeli'ye havlıyor!

*****

Erbakan'dan 10 yıl önce dinlediğimiz böcek silah sanayii ürünleri bugün JÖH-POH birliklerine teslim edildi. Nano Drone'lar sahnede!
 
Mesud AKGÜL

 SAADET PARTİSİN'İN DÜRÜST SAMİSİ KONUŞUNCA  TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül saadet partisi temel karamollaoğlu siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 31 Ocak 2019 Perşembe 21:11
    Bu hakikatlere sessiz duran insanlar eğer müslümansa nasıl büyük bir vebal taşıdıklarının farkında değiller çünkü 40 sene cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hocanın yanında ömür tüketmiş ak saçlı sadece saç telleri değil ağarmamış bir tek vücut tüyü kalmayacak kadar uzun süre zarfında E R B A K A N la olupta hakkı hakikatleri anlayamamış olmaları ya çok saf olmaktan yada ihanet şebekesi kurup içimizdeki İsrailliler le beraber siyonizme çalışmaktan başka bi sonuca insanı götürmüyor ne yazık ki ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02