ŞEVKİ YILMAZ’DAN ERBAKAN’A FETÖ İFTİRASI!

Refah Partisi eski Rize Milletvekili ve Akit Gazetesi yazarı, Şevki Yılmaz bulduğu her fırsatta Erbakan’a iftira atmaya devam ediyor…

29 Kasım 2016 Salı 17:37 < ERBAKAN

 
Refah Partisi eski Rize Milletvekili ve Akit Gazetesi yazarı, Şevki Yılmaz bulduğu her fırsatta Erbakan’a iftira atmaya devam ediyor…

Önceki gün A Haber’de Kadraj Programı’nın konuğu olan Şevki Efendi, yine Milli Görüşçüleri kızdıracak yalanlarla dolu iftiralara imza attı.

Yılmaz, “Erbakan da dahil, FET֒nün kandırmadığı kimse yok” iftirasının yanısıra ANA-YOL Hükümeti tarafından açılan Fatih Üniversitesi’nin de REFAH-YOL döneminde çıkarıldığını söyleyerek tam bir madrabazlık sergiledi.

Tüm uyarılara rağmen yaptığı fütursuz konuşmalarla Refah Partisi’nin kapatılmasında büyük rol oynayan provokatör Şevki Yılmaz bilindiği üzere 28 Şubat sürecinde ülkeyi terk ederek tam 7 yıl ortalarda gözükmedi.

Ergenekon sürecinde de Fetullah Gülen ve avanesine övgüler dizen Şevki Efendi sırf bir yerlere yalakalık adına dost düşman herkesin FETÖ konusunda hakkını teslim ettiği Milli Görüş Lideri ERBAKAN’a iftira atmakta yine bir beis görmedi.

Ailesinin pek çok ferdi farklı kurum ve kuruluşlarda konuşlanan, oğlu AKP’den vekil olan, yani AKP’ye yakınlığı, akıl hocalığı aşikâr Şevki Yılmaz, neden Erbakan’ı kandırdığını düşündüğü Fethullah Gülen konusunda dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ve kurmaylarını uyarmadı? Neden uyarmak bir yana bu örgütü öve öve yere göğe sığdıramadı diye sormak lazım.

Ancak cehalet ve aldanmışlığına ERBAKAN’ı ortak ederek kendini temize çıkarmak isteyen ve her zaman tatlı sularda avlanmayı meslek edinen zavallı Şevki Yılmaz bilmeli ki, yalakalık, nankörlük ve nadanlık bu dünyada vaziyeti kurtarsa da öteki alemde hesabı çok ağırdır.

İşte Şevki Yılmaz’ın iftiraları ve cevapları:


M.T
Etiketlererbakan milli görüş
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • selami - 01 Aralık 2016 Perşembe 21:30
    Bu dönek bozuntusu tıpkı Cübbeli gibi sıkıştıkça Erbakan'a iftira atmayı çok iyi beceriyor. 2 gün sonra Akit TV'de Fatih Üniversitesi konusunda UNUTMUŞUM diyerek özür diledi ama ne ilk ne son icraatları bunların. Allah ıslah etsin.
  • Tarık Türkmen - 30 Kasım 2016 Çarşamba 14:24
    ŞEVKET KAZAN'IN ÇÖMEZİ: Çalışma Bakanlığı sırasında Şevket Kazan'ın göreve getirdiği bu Çıfıt da diğerleri gibi provokasyon, ihanet, işbirlikçilik yaptı, hala yapıyor zındık herif.
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41