SİYASET ŞUURSUZLUĞU KALDIRMAZ/FATİH ERBAKAN’DAN LİDER OLMAZ!

SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel, Erbakan'ı Erbakan düşmanlarıyla anarken; YRP'de çok kötü bir SP taklitçisi gibi davranıyor!

03 Mart 2019 Pazar 23:05 < GÜNDEM

Siyaset şuursuzluğu kaldırmaz/Fatih Erbakan’dan lider olmaz!
 
SP kabuk yönetimi Erbakan'ı nasıl Erbakan'ın kadim düşmanlarıyla yad ediyorsa YRP'de öyle!
 
SP kabuk yönetimi ile İngiliz Temel, Erbakan'ı Erbakan düşmanlarıyla anarken; YRP'de çok kötü bir SP taklitçisi gibi davranıyor!
 
Anlayacağınız uzun zamandır tekrarladığımız gibi, yok birbirlerinden farkları…
 
Fatih Erbakan salona B. Arınç, N. Kurtulmuş ile beraber girmiş!
 
Şuursuz Fatih Erbakan’ın bu üç ihanetçi ile beraber Erbakan'ı anması ihanetle kolkola olduğunun belgesidir.
 
SP'ni Erbakan düşmanlarıyla işbirliği yapmakla suçlayan Erbakan Vakfı ve YRP’nin Erbakan'ı Erbakan'a ihanet edenlerle çok mutlu tablolar çizerek anması kan donduran cinsten!
 
Fatih Erbakan, nerede bir Erbakan düşmanı varsa onlarla iç içe, can ciğer dost! Bu zihniyet mi Erbakan'ın/Milli Görüş'ün geleceği?
 
Fatih Erbakan'ın Erbakan'a ihanet edenlere duyduğu muhabbet çok şaşırtıcı! Hatırlanacağı üzere Kamalak’a rakip olarak çıktığı kongrede Ak Saçlılara, "dava büyükleri” diye hitap etmişti!
 
Şimdi ise Numan Kurtulmuş, Bülent Arınç ve Şeref Malkoç'la diz dize, saf safa Erbakan'ı anıyor! Hainlerle bir olandan lider olmaz!
 
Erbakan'ı Erbakan ve Milli Görüş'ün kadim düşmanlarıyla beraber yan yana anan SP ile YRP; Erbakan'ı/Milli Görüş'ü temsil edemez!
 
Erdoğan ve AKP'nin Milli Görüş politikalarını savunduğumuzda El-aziz'e AKP'li diyen YRP'liler... Erbakan'ı kimlerle anıyorsunuz?
 
YRP'nin Erbakan'ı B. Arınç, N. Kurtulmuş ile beraber anması; YRP'nin Erdoğan tarafından kurulduğu iddialarını güçlendiriyor!
 
Fatih Beye hayatta iken hiçbir görev vermeyen Erbakan elbette ki malını çok iyi biliyordu. Siyaset şuursuzluğu kaldırmaz!
 
Erbakan’a ihanetini açıktan devam eden İngiliz Temel’e itaat eden SP’lilere “Öküz Saadetliler”, bu kadar olaydan sonra hala dostunu düşmanını tanıyamayan Fatih için ise “Salako” dememize içerlenen ve kızanlar var!
 
Manzara ortada değil mi?
 
Mesud AKGÜL

TÜRKİYE VE DÜNYADA YAPTIĞI İNKILAPTAN BİHABER OLAN SP İLE YRP Mİ ERBAKAN'I ANIP ANLATACAK TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül yeniden refah partisi fatih erbakan saadet partisi milli görüş
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ömer MENTEŞ - 04 Mart 2019 Pazartesi 10:00
    Selam un aleyküm değerli hocam söylediklerinizin her harfine katılıyorum sonuna kadar sizinleyim Allah'a emanet olun
  • D E R İ N Ş U U R - 04 Mart 2019 Pazartesi 00:54
    Hak nedir batıl nedir diye bir gayeleri olmayan tek amaçları parlatılmak gündemde olmak kameralara çıkmak tv programlarına katılıp nefsini tatmin etmek olan menfaatcı çıkarcı bu devrin insanlarına doğruları gözlerinin içine soka soka kafasına vura vura bütün savundukları fikirleri çürüte çürüte bir yol çizsende dava diye hipnotize edilmiş yahudi köleleri saadetçilere ne anlatsan boş yazıklar olsun yıllarca cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hocanın yanında ömrünü tüketmiş insan müsveddelerine ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02