SİYONİST DÜNYA ARTIK ‘HASTA ADAM’/TANK FABRİKASI İÇİN YAHUDİ MEDYASI İLE SENDİKA DEVREDE!

Siyonist dünya artık ‘Hasta Adam’ / Yahudi medyası ile sendika devrede / Yandaş Medya’daki Yahudi ağırlığı / Gül ve Davutoğlu 8. Partilerini kurdular / Saadet Partisi kurumsal kimliğini değiştiriyormuş!

19 Ocak 2019 Cumartesi 00:13 < GÜNDEM
 
Siyonist dünya artık ‘HASTA ADAM!’
 
Erbakan'ın Türkiye merkezli verdiği küresel Milli Görüş mücadelesi sonunda Türkiye dünyanın yükselen yıldızı olurken; Batı çöküşte!
 
Önemli bir Siyonist platform olan Davos zirvesinde tarihte ilk defa ABD'yi temsil eden hiçbir resmi görevli yer almayacak!
 
ABD, Trump sayesinde dağılıyor, İngiltere Brexit; diğer AB ülkeleri de Sarı Yelekliler ile çöküşte. Siyonist dünya artık HASTA ADAM!
 
Yahudi The Atlantic dergisi kapağında ‘İMPEACH’ yani görevden alın çağrısıyla Trump'ı hedef aldı. Şuursuz Müslüman ise Trump'a düşman!
 
İngiltere'de yedek askerler göreve çağrıldı. Nedeni Brexit'in yol açacağı büyük ve ölümcül sorunlar. Rothschild'ler çöküşte!
 
Brexit tartışmalarının yıkıma sürüklediği İngiltere'de Kraliçe'nin eşi Prens Philip trafik kazası geçirdi. Tıpkı Prenses Diana gibi…
 
Siyonizm ve yerli işbirlikçilerinin içten kuşattığı Osmanlı Devleti’ne HASTA ADAM yakıştırması yapıldı. Şu anda batının HASTA ADAM olduğunun bu ülkede kaç kişi şuurunda acaba?
 
Gelelim batının kurucusu ve hamisi Siyonist İsrail’e…
 
İsrail Başsavcılığı Netanyahu'nun yolsuzluk davasını seçim sonrası erteleme isteğini reddetti.
 
Siyonizm'in beyni dağılmış/ölmüş!
 
Yahudi medyası ile sendika devrede!
 
Erbakan'ın ileri teknolojiyle kurduğu savunma sanayinin lider ülke yaptığı Türkiye'de gayri Milli Gazete savunmayı hedef almış!

Erbakan ve Milli Görüş'ten saparak Taguti Kemalist rejime yamanmış Milli Gazete, savunma milli kalmalı diyor. Bilye Başkan İngiliz Temel ise teknolojisi eskimiş fabrikayı diline pelesenk edip felaket tellallığı görevini bihakkın yerine getiriyor!
 
Oysa Erdoğan, tank fabrikasının özelleştirilmediğini, teknolojik ve üretim alt yapısının iyileştirilmesi için BMC'ye kiralandığını söyledi!
 
Başkan Erdoğan, Tank fabrikasında tek bir kişinin dahi işten çıkarılmasının söz konusu olmadığını bizzat kendisi ifade etti.
 
Özelleştirilecek denilen fabrikasının ilkel ve geri kalkmış teknolojisi modernleştirilerek burada Altay Tankı üretilecek!
 
DİKKAT: Altay Tankının üretilmesi için BMC'ye kiralanan fabrikanın teknolojisi güncellenmesin diye Yahudi medyası ile sendika devrede…
 
Erbakan'ın Adil Düzeninde ekonomik yatırımlar özel sektörce yapılmasına rağmen Milli Gazete'nin özelleştirme karşıtlığı ihanettir!

Konuyu günlerdir gündemde tutan diğer medya ise asli görevini yerine getiriyor.
 
Turgut Özal'ı KİT zihniyetine karşı özelleştirmeyi savunduğu için göklere çıkaran liberaller ise şimdi tersinden Erdoğan'a saldırıyor!
 
Yandaş Medya’daki Yahudi ağırlığı!
 
Yandaş medyada ki Yahudi ağırlığını görmek için Rusya düşmanlığına bakmak yeterli. Her fırsatta Rusya'ya saldırıyorlar!
 
Rusya'nın PYD/YPG'ye yakınlığının nedeni stratejik değil siyasi! PYD/YPG'nin ABD ve İsrail'in kontrolüne girmesini engelliyor!
 
Türkiye adına Suriye'de hareket eden Rusya'ya fırsat bulduğunda saldıran yandaşlar İsrail'e ise süt dökmüş kedi! Yahudi her yerde!
 
Gül ve Davutoğlu 8. Partilerini kurdular!
 
Müjdeler olsun!
 
Her seçim öncesi parti kuran Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu bu seçim öncesi 8. Kez parti kurdular. Hayırlı olsun!
 
Dalkavuklukta pik yapmış yandaş medya Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu'na teşekkür etmeli! Yoksa ne yapardılar? Kime saldırırlardı?
 
Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu ile ilgili parti kuracaklarına dair yapılan haberlerin tamamı algı operasyonu. Kimse inanmasın!
 
Saadet Partisi kurumsal kimliğini değiştiriyormuş!
 
SP, 27 Ocak'ta partinin kurumsal kimliğiyle ilgili, (isim, logo, amblem, renk, yazı) yapılan değişiklikleri açıklayacak!
 
SP, partinin kurumsal kimlik kılavuzunda değişikliklere hazırlanıyor. Yani Erbakan ve Milli Görüş'ten resmi olarak kopuş tamam!
 
SP, parti imajını arka plana itip toplumsal hareket algısını ön plana çıkaracakmış! Yani SP, CHP-İP-HDP gibi rejim partisi olacak!
 
SP, kuramsal kimliği modern bir tasarım çizgisiyle yeniden tasarlayacakmış. Bir yerde modernlik varsa orada Siyonizm/Masonluk vardır!
 
******

Rusya Savunma Bakanı Sergey ŞoyguTuva Türk'ü. Pütin'in evleneceği kadın ise Müslüman Tatar! Kısacası Rusya'da Türk ve Müslüman olmak ayrıcalık!

******

"Ne yaptıysam Allah rızası için yaptım" diyen Erbakan'a iftira atan Ak Saçlılar ve Milli Gazete DAVAM kitabını verecekmiş!
 
Hainler!
 
Mesud AKGÜL

 TÜRKİYE’NİN SURİYE POLİTİKASI YANLIŞ DİYENLERİN AĞIZLARINI BIÇAK AÇMIYOR / İNGİLİZ TEMEL'İN GÜNDEMİ  TIKLAYIN


 
 
Etiketlermesud akgül milli görüş erbakan abdullah gül ahmet davutoğlu medya saadet partisi milli gazete
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • D E R İ N Ş U U R - 20 Ocak 2019 Pazar 00:55
  Metin akdağ bey cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hocanın ahirete intikal etmesinin üzerinden kaç sene geçmiş farkındamısınız o zamanlar A K P siyonizme hizmet ediyordu İçimizdeki İsrailliler le beraber o zamanın şartlarıyla şimdiki şartlar aynı değil nerden anlayacaksınız bunu belli çevreler tarafından aleyhlerinde tek kelime yazılmıyordu çünkü siyonizme hizmet ediyorlardı E S K İ T Ü R K İ Y E de bir tek E R B A K A N H O C A A K P ye içimizdeki İsrailliler e haddini bildiriyordu peki şimdi o belirli çevreler sabah akşam saldırıyorlar niye çünkü yola geldiler de ondan milli derin devlet A K P iktidarına milli görüş politikalarını bir bir uygulatıyor zamanında kırmızı görmüş boğa gibi E R B A K A N a saldıranlar şimdi A K P ye saldırıyorlar ne yazık ki bizim ülkemizde istikametin yanlış mı doğru mu olduğunu anlamak istiyorsan o belirli mihraklar 'ın laflarına propagandalarına bakacaksınız ülekeden memnunlarsa demek ki siyonizme hizmet ediyoruz sabah akşam saldırıyorlarsa doğru yoldayız demektir 1923 hile rejiminin stratejisi böyle ister inanın ister inanmayın ne yazık ki hakikat bu biz size illa bizim dediklerimize inanacaksınız demiyoruz test edin bakın hangi haber hangi fikir hangi propaganda kimin işine yarıyor gerçekten doğruları mı söylüyorlar diye eleştirel bir bakış açısıyla karşılaştıracaksınız tabi samimiyetle doğruları arıyorsanız eğer ! . . .
 • Ahmet - 19 Ocak 2019 Cumartesi 21:15
  YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
 • Metin Akdağ - 19 Ocak 2019 Cumartesi 01:33
  Merak ediyorum acaba sizinle aynı ülkede mi yaşıyoruz.Erbakan hocam son nefesine kadar beni akp bin gunahlarina ortak etmeyin diyiyordu.Bildigim kadarıyla Sn Karakollarının Türk.bundan şüphem yoksa...acaba siz nesiniz...İnsanda biraz Allah korkusu olur...İftiralariniz ile kendinizi eleveriyorsunuz.bilmem fakindamisiniz..cevap vermeye değmez siniz.Ama merak ediyorum acaba sizinle aynı kur anı mı okuyoruz?
  Editör Cevabı
  Eğer Allah korkusu olsaydı sende bugün Temel için yazdıklarımızı geçmişte Numan için yazıp haklı çıktığımızı gördüğünde insafa gelmiş olurdun. Aynı Kur'an'ı okuyoruz fakat bizim okuduğumuz hidayetimizi arttırırken sizin okuduğunuz sizi hidayetten uzaklaştırıyor. Çünkü siz hakkı bulmak için okumuyorsunuz. Sizin hak diye bir derdiniz de yok. Gidecek yeriniz kalmamış şuursuzca bir sahipleniş içindesiniz. Gözünüze soka soka yamukluk yapıyorlar, davayı CHP'ye peşkeş çekiyorlar hala mideniz bulanmıyor savunuyorsunuz. Ama bu böyle gitmez... Tıpkı Numan'da olduğu gibi bunlar da gidecek! Göreceksin... sen savunsan da savunmasan da aonuç değişmeyecek!
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02