SİYONİZM KAYBEDECEK VE #HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK-CHP KAZANSIN DİYE YARDIM EDEN SP YÖNETİMİ Mİ MİLLİ G

#Herşey çok güzel olacak diyen CHP'nin sübliminal mesajı şu: “Türkiye'de her güzellik İsrail'in ve yerli Yahudi Sabetayistlerindir!”. Din düşmanlığının karargahı ve yönetim üssü olan; Milli Görüş'ün 4 partisini kapatan CHP'ye payanda olan SP yönetimine #KIYAM sürüyor!

10 Mayıs 2019 Cuma 11:17 < GÜNDEM
Siyonizm kaybedecek ve #Herşey çok güzel olacak!
 
Ülkemizdeki tüm güzelliklere (İslam'a, Kur'an'a, milli ve manevi değerlere) düşman olan CHP'nin sloganı #Herşey çok güzel olacak!
 
#Herşey çok güzel olacak diyen CHP'nin sübliminal mesajı şu: “Türkiye'de her güzellik İsrail'in ve yerli Yahudi Sabetayistlerindir!”
 
Ey bitleri kanlanmış Sabetayistler...
Türkiye'yi Milli Görüş küresel derin devleti yönetiyor! İstanbul'un belediyesini değil, iktidar olsanız ne yazar?
 
95 yıllık TC tarihinde tüm çirkinliklerin (darbe, muhtıra, diktatörlük, Batı vesayeti) mimari CHP ile mi #Herşey çok güzel olacak?
 
Ramazan'da TBMM kürsüsünde su içen ve uyarılara, "Burası Müslüman değil, laik Türkiye" diyen zihniyetle mi #Herşey güzel olacak?
 
Otoyollara, havalimanlarına, köprülere, Marmara'ya, şehir hastanelerine karşı çıkan zihniyet ile #Herşey güzel olacak öyle mi?
 
Kainatta ki #Herşeyi mükemmel yaratan Allah'ın dini İslam'a düşman olan zihniyetin bu ülkede #Hiçbir güzelliğe tahammülü yoktur!
 
#Herşey çok güzel olacak diyenlerden Ruşen Çakır, güzelden maksatlarının Türkiye'nin işgal edilmesi olduğunu ağzından kaçırdı!
 
#Herşey çok güzel olacak diyen Yahudi Şirin Payzın, 23 Haziran'dan sonra Erdoğan'dan kurtulacağız diyor! Güzellik anlayışına bak!
 
#Herşey güzel olacak diyenlerin; Türkiye'de millet ve ülke adına yapılan her güzel şeye karşı çıkıp engel olmak isteklerini unutma!
 
#Herşey güzel olacak diyenlere hatırlatma… Kaçışınız yok! Ne kadar çırpınırsanız çırpının; Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Adil Düzen'e dayalı Yeni Bir Dünya kurulacak!
 
Türkiye, milletimiz, ümmet ve dünyadaki tüm mazlumlar için İsrail ve küresel Siyonist nizam yakılacağından #Herşey güzel olacak!
 
İsrail ve yerli İsrailcileri büyük bir hüsran/mağlubiyet bekliyor! Yeniden Büyük Türkiye sevdalıları için #Herşey güzel olacak!

Türkiye'deki İsrail ve Küresel Siyonizm 50 yıldır olduğu gibi Millî Görüş'e karşı bu son hamleyi de kaybedecek ve #Herşey güzel olacak!
 
CHP kazansın diye yardım eden SP yönetimi mi Milli Görüş?
 
SP Antalya BŞBB adayı Ali Aktaş, Milli Görüş'ün 4 partisini kapatan Kemalist vesayet rejimi adayı E. İmamoğlu'na 100 TL bağışlamış!
 
31 Mart'ta 100 bin oy alarak CHP'nin aradan sıyrılmasına katkı yapan SP'ne İsrail 100 milyon $ verse yine de hakkını ödeyemez!
 
Millî Görüş'ün temsilcisi Saadet Partisi'nin kabuk yönetimi CHP ile ittifak edip hile rejimi ve köle düzeni statükosunu savunmaya devam ediyor!
 
Erbakan'ın yıkacağız dediği Kemalist hile rejimi ve köle düzeni partisi CHP kazansın diye yardım eden SP yönetimi mi Milli Görüş?
 
Din düşmanlığının karargahı ve yönetim üssü olan; Milli Görüş'ün 4 partisini kapatan CHP'ye payanda olan SP yönetimine #Kıyam! sürüyor!
 
Karazangoçoğlu YSK'nın kararına ateş püskürüyor. Milletvekili ve Grup Başkan Vekili olduğu RP kapatıldığı zaman gıkı çıkmamıştı?

23 Haziran’da CHP kazansın diye Türkiye’deki İsrail ile işbirliği yapan Karazangoçoğlu AKP düşmanlığı değil devlet düşmanlığı yapıyor. Devlet düşmanı Karazangoçoğlu’na #Kıyam!

Masud AKGÜL

 TÜRKİYE NE ZAMAN SURİYE'DEKİ PYD/YPG TERÖR ÖRGÜTÜNE MÜDAHALE YAPSA  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül siyonizm chp saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ahmet - 10 Mayıs 2019 Cuma 22:56
    YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02