SP& MİLLİ GAZETE İSRAİL ZULMÜNE YİNE SESSİZ/ SİYONİZM'İN MAĞLUP OLDUĞU DÜNYADAKİ TEK ÜLKE TÜRKİYE!

Mescid-i Aksa'ya girildi ama İngiliz ve Mİlli Gazete suskun! Türkiye'yi yöneten milli derin devletin karşı konulamaz bir üstün siyasi akla sahip olduğunu anlamak için çevre ülkelere bakın!..

13 Mart 2019 Çarşamba 16:13 < GÜNDEM
SP & MİLLİ GAZETE İSRAİL ZULMÜNE YİNE SESSİZ!
 
İsrail'in Türk medyasındaki hakimiyetini görmek için bugün gazete manşetlerine bakmak kâfi! İsrail'in Mescid-i Aksa işgali yok!
 
Milli Gazete'nin İsrail politikalarına hizmet ettiğini anlamak için İsrail'in Mescid-i Aksa işgaline ayırdığı yere bakmak yeterli!
 
Söz konusu bir olay/gelişme eğer İsrail düşmanlığına katkı sağlayacaksa Milli Gazete ya görmez ya da kimse görmesin ister!
 
İngiliz Temel ısrarlı yayınlarımıza rağmen İsrail'i hedef almamaya dikkat gösteriyor! Mescid-i Aksa'ya girildi ama İngiliz suskun!
 
Yahudi Ali Koç'a destek tweti atan İngiliz Temel, İsrail polisinin Mescid-i Aksa işgaline de twet atar mı? Bekliyoruz bakalım!
 
Hep söyledik bir kez daha haykırıyoruz; Mescid-Aksa gibi tüm ümmetin kutsalına karşı yapılan İsrail vahşetine suskun kalan SP kabuk yönetimi ve Gayrı Gazete Milli Görüş'ü asla temsil edemez!
 
Siyonizm'in güdümündeki 1923 TC rejiminin paganist/Darwinci/inkarcı eğitim sisteminin beka sorunu olduğu 8 Mart'ta ortaya çıktı!
 
Sodom/Gomore'yi kıskançlıktan çatlatacak 8 Mart kadınlar yürüyüşündeki domuzluklarla ilgili en rahat parti Saadet Partisi!
 
Bizans ve Roma'yı unutturacak/çatlatacak 8 Mart kadınlar yürüyüşünde ki taşınan pankartlara karşı en duyarsız gazete Milli Gazete!
 
İngiliz Temel'in CHP-İP-HDP aleyhine her hangi bir demecini/söylevini bizimle paylaşın; SP'nin ittifaka dahil olmadığına inanalım!
 
Milli ve manevi değerleri benimseme/özümseme ve sahiplenme hususunda kimyası/anatomisi bozulan en şuursuz kitle Saadetçiler!
 
İngiliz Temel’in bu kadar kısa sürede Saadetçileri İngiliz tarzı dinsizliğe razı edecek kadar dönüştürmesi tam bir Yahudi mucizesi. Bunu ancak Samiri gerçekleştirebilirdi.
 
Türkiye süper güç! İnanmıyor musun? İran'a, Suriye'ye, Afganistan'a, Yemen'e, Yunanistan'a, Libya'ya Venezuela'ya bak ve ibret al!
 
Erdoğan ve AKP'ye muhalif olanların tek argümanı patates, soğan, patlıcan, domates! Ulan şuursuz. Bağımsızlığın kaç kilo soğan eder?
 
İsrail'in Arz-ı Mevud (vadedilmiş topraklar) sınırları Fırat ile Nil arasındaki bölgedir! BEKA SORUNU YOK diyenler bir soru! Fırat nerede?
 
SİYONİZM'İN MAĞLUP OLDUĞU DÜNYADAKİ TEK ÜLKE TÜRKİYE!
 
Türkiye'yi yöneten milli derin devletin karşı konulamaz bir üstün siyasi akla sahip olduğunu anlamak için çevre ülkelere bakın!
 
En zengin petrol/doğalgaz/altın rezervlerine sahip olmak size hiçbir şey kazandırmıyor! Siyonizm'e köle olmadan hayat hakkı yok!
 
Dünyanın en fakir/yoksul ülkelerine bakın! Hepsi altın/petrol/doğalgaz ve değerli maden zengini! Bu işte bir tuhaflık yok mu?
 
Bir ülke/toplum üstün bir siyasi devlet aklı ve mekanizması tarafından yönetilmiyorsa altını/petrolü/doğalgazı bir işe yaramaz!
 
Küresel güç Siyonizm'in 17 yılda 17 kez operasyon/sabotaj/komplo çektiği ve mağlup olup yenildiği dünyadaki tek ülke Türkiye!
 
Türkiye'nin petrolü/doğalgazı yok! Venezuela petrol/doğalgaz zengini! Venezuela ve Türkiye'ye bak! Türkiye mükemmel yönetiliyor!
 
Her akşam TV ekranlarından Suriye'yi, Yemen'i, Venezuela'yı izleyen bir milletin beka sorununa ilgisizliği Yahudi şaheseridir!
 
Türkiye'ye ekonomik sabotaj düzenleyen Siyonizm, ancak soğan/patates/patlıcan fiyat artışı yapabildi! Ya Venezuela'da neler oluyor!
 
Dünyanın en büyük petrol/altın/doğalgaz rezervlerine sahip Venezuela'da açlık/yağma olayları başladı! Siyonizm işte böyle bir canavar!
 
Mesud AKGÜL

 SİYASET ŞUURSUZLUĞU KALDIRMAZ - FATİH ERBAKAN’DAN LİDER OLMAZ  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi milli gazete siyonizm temel karamollaoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 13 Mart 2019 Çarşamba 23:44
    Yaz haaa yaz anlat haaa anlat gözlerinin içine soka soka gerçekleri göstersende bu devrin şuursuz insanlarına bir kıymeti yok çünkü doğrular menfaat vadedmez doğrular insanı yalnızlığa sayıca az olmaya götürür doğrular diken gibidir batar insana doğrular ı sadece Allah a kul köle olanlar haykırabilir doğrular sonsuza kadar gizlenemez eninde sonunda ortaya çıkar ülkemizdeki yahudi köleleri içimizdeki İsrailliler'in algı operasyonları 1923 hile rejimi köle düzeni sisteminin stratejisidir yahudinin en iyi bildiği iş gizlenip yalan ve algı yönetimiyle insanları kendilerine köle edip ülkeleri sömürmektir siyonizmin E S K İ T Ü R K İ Y E si sömürge devlet olduğu için ülkedeki gizlenen bizden görünüp bizden olmayan içimizdeki İsrailliler fetöcüler memnundu ama E R B A K A N'IN Y E N İ T Ü R K İ Y E si bunları tasfiye ede ede sömürü hortumlarını kese kese ilerlemeye yerli ve milli olmaya başladığı için ülkede huzur yok domates patates biber soğan diye böğürüp duruyor yahudi köleleri ey ümmeti Muhammed! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02