SP'NİN İFTAR PROGRAMINA İMAMOĞLU’NUN KATILMASI! SİYONİZM'İN İKİ KUTBA BÖLÜNMESİ

Saadet Partisi'nin iftar programına İmamoğlu’nun katılması ne anlama geliyor? Siyonizm'in iki kutba bölünmesi sonucu Türkiye...

26 Mayıs 2019 Pazar 19:34 < GÜNDEM

 
SP'NİN İFTAR PROGRAMINA İMAMOĞLU’NUN KATILMASI!
 
"Biz, hiçbir parti lehine veya aleyhine İstanbul'da seçime girmiyoruz" diyen SP'nin iftar programına Ekrem İmamoğlu da katıldı!
 
31 Mart'ta, "Biz hiçbir ittifaka katılmadık. Kendi adaylarımızla seçime gidiyoruz" diyen SP iftarına CHP'li İmamoğlu davet edildi!
 
SP İstanbul iftarına Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım değil; Millet İttifakı adayı İmamoğlu katıldı! Hani SP ittifak dışıydı!
 
CHP İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nu iftira davet eden Saadet Partisi menüde rakı olmayınca Kemalistlerin hedefi oldu!
 
Erbakan'a 3 kez darbe yaparak 4 Milli Görüş partisini kapatan Kemalist rejim partisi CHP ile Saadet Partisi iftarda yan yana.
 
Erdoğan ve AKP'yi Milli Görüş gömleğini çıkarmakla suçlayan Saadet Partisi yönetimi sahilde bikini giymiş turist gibi dolaşıyor!
 
Saadet Partisi ve öküz sürüsünün CHP'ye olan muhabbeti gerçekten samimi! CHP'nin SP'ne olan ilgisi ise sadece siyasi münafıklık!
 
Saadet Partisi’nin iftar programına İmamoğlu'nun katılmasıyla; İngiliz Temel'in Netanyahu'nun davetine katılması farklı değil!
 
SİYONİZM'İN İKİ KUTBA BÖLÜNMESİ SONUCU TÜRKİYE
 
Erbakan'ın 1945 iki kutuplu Siyonist dünya düzenini yıkmasıyla birlikte Siyonizm iki kutba parçalandı ve bölündü; dağılma sürecinde!
 
Dünya Siyonizm'i artık tek merkezden yönetilmiyor! Ultra Muhafazakâr Siyonistler ve liberal/çağdaş Siyonistler olarak ikiye bölündü.
 
Muhafazakâr Siyonistler Arz-i Mevud (Büyük İsrail) yanlısı! Liberal Siyonistler ise İsrail bize yeter maceraya gerek yok diyor!
 
İllüminati Yahudi hanedan aileleri arasında bu bölünmeden dolayı savaş başladı! Rothschild ve Rockefeller bu savaşta başı çekiyor!
 
ABD/ÇİN; ABD/AB; İsrail/AB arasındaki savaş ile İsrail'deki siyasi istikrarsızlığın sebebi Siyonizm'in iki kutba ayrılmasıdır!
 
Siyonizm'in iki kutba bölünmesinin nedeni ise Erbakan'ın Milli Görüş mücadelesiyle Türkiye'yi özgür/güçlü/bağımsız lider ülke yapması!
 
Milli Görüş Gizli Dünya Devleti Siyonizm'in iki kutba parçalanmasıyla birlikte tüm dünyanın başkentlerini kuşatmayı başardı!
 
Türkiye bu küresel gücü nedeniyle Suriye'de; Akdeniz'de; Ege'de; Karadeniz'de Siyonist/Haçlı ittifakına karşı özgür hareket ediyor!
 
*****
 
MGV'liler Ayasofya'nın önünde Sabah Namazı kılmışlar! Şuursuzlar sürüsü... Ne işiniz var Ayasofya'da? Sizin yeni kıbleniz Anıtkabir!

'Ayasofya Camii olsun' diye din istismarı ve cıvık sömürüsü yapan AGD'liler önce kıble olarak Anıtkabir'i değil; Mekke'yi seçin!

Yeni Şafak ve Milli Gazete manşetten pişti oldular! Bölgedeki kuşatmanın hedefi "Türkiye" diyen Yeni Şafak; "İran" diyen Milli Gazete!

Mesud AKGÜL

  TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL'İ TANIMAK-YRP'LİLER; FATİH BEYİ ERDOĞAN'LA YARIŞTIRIYOR-İSTANBUL SEÇİMLERİ VE PELİKAN  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi temel karamollaoğlu chp siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02