SP’NİN PAGANİST CHP AŞKI-TÜSİAD ERDOĞAN SAVAŞI!

Çamlıca Camii'ne kırmızı görmüş boğa gibi saldıran Karazangoçoğlu; niye CHP'nin paganist/ilkel heykel dikme aşkına karşı suskun?

18 Mayıs 2019 Cumartesi 20:58 < GÜNDEM

SP’nin Paganist CHP Aşkı

CHP'nin anatomisi gereği hizmet ve yatırım denildiğinde aklına ilk gelen heykel yapma aşkı 31 Mart sonrası tekrar depreşti!
 
CHP; Eski ilkel/paganist Eti, Sümer, Hitit medeniyetine ait sembolleri heykelleştirilerek toplumun dinsizleştirilmesine başladı!
 
Çamlıca Camii'ne kırmızı görmüş boğa gibi saldıran Karazangoçoğlu; niye CHP'nin paganist/ilkel heykel dikme aşkına karşı suskun?
 
Çamlıca Camii'ne "israf" diyerek düşmanlık eden İngiliz Temel, CHP'li belediyelerin milyarlık heykel yapma merakına niye sessiz?
 
ABD'deki İsrail'in her türlü tehdidine rağmen S-400'lerde geri adim atmayan AKP'ye; bu konuda İngiliz Temel neden destek vermiyor?
 
Gezi'de, "Diren gezi" diye tozu dumana katan Gezizekalılar; ABD'nin S-400 baskısına/şantajına karşı neden, "Diren AKP" demiyorlar?
 
CHP-İP-HDP-SP muhalif bloğun gayri milli ve yerli olduğu; S-400'ler üzerinden Türkiye'yi tehdit eden ABD'ye suskunluğundan belli!
 
İsrail'in Türkiye'deki üssü TUSİAD; Ekrem İmamoğlu'nu destekliyor! SP de aday göstererek öyle yapıyor! SP-TÜSİAD dostluğuna bakın!
 
Erbakan'ın düşmanları: Siyonizm, İsrail, ABD/AB'deki İsrail, yerli piyon Kemalist rejim(Sabetayistler) Şimdilerde bunların tamamı SP'nin dostu!
 
Demokrat Parti,23 Haziran'da aday göstermeyecek, Saadet Partisi ise gösterecek! İki eylem farklı görünse de amaç İmamoğlu'na kazandırmak!
 
Saadet Partili hatibin İstanbul'u AKP'ye kaybettirmekle övünmesi; kalabalığın da bunu alkışlaması tek kelimeyle hidayet kararması!
 
SP tüm varlık nedenini AKP'ye kaybettirmeye endekslediğini ilan ediyorsa ve tabandan da tepki görmüyorsa leşe dönüşüm tamamlanmış!
 
Her seçimde Yahudi medya gruplarının gözdesi İngiliz Temel! Ta ki 23 Haziran bitene kadar! Nasılsa peçete kullan at! Kime ne canım?
 
Saadet Partisinin İsrail ve ABD/AB'deki Siyonist mahfiller ile yerli paydaşları CHP-HDP-İP safında AKP düşmanlığı yapması ihanet!
 
TÜSİAD Erdoğan Savaşı!

Başkan Erdoğan, Türkiye İttifakı projesinden cayıp TÜSİAD'a yüklenince PELİKANCI Yahudi M. Barlas köşesinde AKP'ye diş gösterdi!
 
PELİKANCI Mehmet Barlas; Erdoğan'a, "İsrail'le ters düşersen İstanbul'u AKP'ye kaybettirip erken genel seçim" tehdidinde bulundu!
 
Erdoğan, Türkiye'deki İsrail PELİKAN'IN Türkiye İttifakı projesine sırt dönünce M. Barlas, Gül/Davutoğlu ikilisine göz kırptı!
 
Başkan Erdoğan'ın Türkiye'deki İsrail'in Truva atı TÜSİAD ile cebelleşmesi; PELİKAN'I oldukça rahatsız etti. Devamını izleyip görelim!
 
TÜSİAD'ın Başkan Erdoğan ile iktidarı hedef alması öylesine değil; mutlaka İsrail'den gelen talimat gereğidir! Yani savaş kapıda...
 
Bu arada ta başından beri Erdoğan'ın, "Türkiye İttifakı" projesinin İsrail'in tuzağı olduğunu söylemiştik! TÜSİAD, Türkiye İttifakına desteğini açıkladı!..
 
****
 
Çiftlikbank ve türevlerine para kaptıranlar salak ise; Türkiye'nin en zengini Koç ailesinin yönettiği FB'ye yardım yapanın adı ne?

Mesud AKGÜL

 SİYONİZM KAYBEDECEK VE #HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK-CHP KAZANSIN DİYE YARDIM EDEN SP YÖNETİMİ Mİ MİLLİ GÖRÜŞ!  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi temel karamollaoğlu cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02