SÜNEPE SP İSTANBUL’UN FETHİNİ KUTLAMIŞ-TÜRKİYE’NİN YENİ SURİYE STRATEJİSİ-TÜRKİYE, İSRAİL MEDYASINDA

Sünepe SP İstanbul’un fethini kutlamış-Türkiye’nin yeni Suriye stratejisi-Türkiye, İsrail Medyasında manşet-Erbakan vizyonu iktidarda-Dünyanın efendisi Türkiye

16 Haziran 2019 Pazar 15:00 < GÜNDEM

 
SÜNEPE SP, İSTANBUL’UN FETHİNİ KUTLAMIŞ!
 
CHP'nin payandası; HDP'nin stepnesi; İP'in yandaşı olan SP ve AGD, İstanbul'un Fethini kutluyor! Sultan Fatih sizi çarpmasın sonra!
 
İstanbul Fetih şölenini şu pespaye, rezil, köhne SP ile AGD'ye terk eden Fatih Erbakan ve YRP'den de hiçbir halt olmaz, olamaz!
 
"Zulüm 1453'te başladı" diyerek Sultan Fatih düşmanı Gezici zihniyetle dayanışma içindeki SP ve AGD’nin İstanbul'un Fethini kutlaması züldür!
 
Saadet Partisi kabuk yönetimin ihanetlerine karşı El-Aziz'in #KIYAM'ına duyarsız hiçbir platform/yapı Milli Görüş'ü temsil edemez!
 
TÜRKİYE’NİN YENİ SURİYE STRATEJİSİ!
 
Suriye'de, Akdeniz'de Türkiye'nin düşmanı olarak ABD veya Haçlı AB'yi adres gösteren kim olursa olsun Türkiye'deki İsrail'dir!
 
Yıl 2019. Hala ana akım medya ile sözde yandaş medyada Türkiye'nin gerçek düşmanının İsrail olduğu gerçeği ısrarla karartılıyor!
 
Türkiye, Suriye stratejisini tümden değiştirdi! İlk defa CB ve DB seviyesinde İdlib'le ilgili Esad rejimi hedef alındı ve uyarıldı!
 
Esad rejimini İdlib'te TSK'ya karşı kışkırtan İsrail'dir. Türkiye'den yapılan tehdit sonrası İsrail eskisi gibi Esad'ı kullanamaz!
 
İdlib olayında Türkiye'nin Esad rejimini tehdit etmesinde asıl hedef İsrail! Türkiye, Suriye'de İsrail'le savaşa hazırım dedi!
 
Esad rejimi kendisine dayatılanı yapmazsa İsrail savaş uçakları anında Şam'i bombalıyor! Yani Esad'i TSK'ya kışkırtan İsrail'dir!
 
Başkan Erdoğan, "İdlib'te TSK'yi hedef alan bir saldırı daha olursa karşılık verilecek" diyerek Esad'ı değil İsrail'i hedef aldı!
 
Türkiye'nin tehdit ettiği Esad, İdlib'te TSK'yi hedef alan eylemlerden muhalifleri sorumlu tuttu! Yani rejim İsrail diyemiyor!
 
Erdoğan'ın Tacikistan'daki Asya Zirvesinde Kudüs üzerinden İsrail'i tehdit eden tek lider olması dünyaya patron Türkiye mesajıdır!
 
Türkiye, Kıbrıs'ta biri deniz üssü diğeri hava üssü olmak üzere tam bağımsız iki üs kurmak için düğmeye bastı. İsrail düşünsün...
 
TÜRKİYE, İSRAİL MEDYASINDA MANŞET!
 
İsrail medyasının bir numaralı gündemi Türkiye! Hemen her gün Türkiye'yi hedef alan karalama kampanyası Yahudi medyasında manşet!
 
İsrail Güvenlik Konseyi Üyesi Z. Elkan bakın neler söylüyor:
 
“Türkiye'nin stratejik yönü ABD veya AB değildir. Türkiye artık NATO üyesi de değildir!
 
Türkiye'nin stratejik yönü İslam dünyasının lider konumuna uygun politikaları takip etmek!
 
Türkiye, ABD ve AB'ye aykırı bağımsız politikalar üretip uygulayan bir İslam ülkesidir!
 
ERBAKAN VİZYONU İKTİDARDA!
 
Erdoğan: "Asya zirvesinde görüştüğüm liderler en fazla ilgiyi savunma sanayiimize gösterdi." Yani Erbakan vefat etti ama  vizyonu iktidarda!
 
Türkiye bir geçmişi, birikimi olmadan nasıl oldu da çok kısa bir sürede üstün savunma sanayi teknoljisine sahip oldu? Bu sorunun cevabını bu ülkede kaç kişi biliyor?
 
Erbakan, "Bu millet savaş uçağı yapacak" dediğinde amuda kalkan ey Yahudi ve uşakları... Milli Muharebe Uçağı Paris Savunma Fuarında...
 
Erbakan, "Türkiye helikopter üretecek" dediğinde alay eden Yahudi medyası; yeni Atak görücüye çıktı! Kına lazımsa gönderelim mi?
 
DÜNYANIN EFENDİSİ TÜRKİYE!
 
Irak/Afganistan işgalinden beri küresel ekonomik krizde boğulan Siyonizm; Trump'ın Çin ile ticaret savaşını yüreği ağzında izliyor!
 
ABD merkezli Yahudi sermayeli küresel 770 şirket Başkan Trump'a mektup yazarak Çin ile ticaret savaşına son ver çağrısı yaptı!
 
Rusya ile AB karşılıklı ticarette $ yerine Ruble ve € kullanmak için karşılıklı olarak çalışma grubu kurduklarını açıkladılar!
 
Türkiye'nin,"$'a karşı milli paralarla ticaret yapalım" projesi dünyada giderek yaygınlaşmaya başladı. Dünyanın efendisi Türkiye!
 
Mesud AKGÜL

 BÜLENT ARINÇ YİNE SAHNEDE-SP VE YRP MİLLİ GÖRÜŞ’ TEMSİL EDEMEZ  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi erbakan abd siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 16 Haziran 2019 Pazar 22:27
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02