TAKİYECİLERİ VE SEBATAYİSTLERİ TANIMAK İÇİN BRUNSON OLAYI TAM BİR KATALİZÖR

Trump ile ABD Siyonist kurulu düzeni arasındaki ölümüne iktidar mücadelesi yok sayılarak Papaz Brunson olayı yorumlanıyor. Bilye Başkan İngiliz Temel; sen papazı boş ver...

14 Ekim 2018 Pazar 13:48 < GÜNDEM


Pastör-Rahip-Papaz şeklinde önüne birçok rütbe konularak gündemde tutulan Brunson olayı milli-gayri milli tarafları ortaya çıkarması açısından tam bir katalizör işlevi gördü ve görmeye devam ediyor.

ABD’deki Siyonist kurulu düzenin PKK'yı destekleyen, PYD'yi silahlandıran; Trump’ın ise engellemeye çalışan iradeyi temsil ettiği kamuoyundan ısrarla saklanıyor!

Trump ile ABD Siyonist kurulu düzeni arasındaki ölümüne iktidar mücadelesi yok sayılarak Papaz Brunson olayı yorumlanıyor.

Brunson’ın tahliyesi Türkiye düşmanı küreselci kurulu düzene karşı Trumpçı ulusalcılara önemli bir seçim öncesi değerli bir destek olduğu ortada.

Türkiye’deki Trump'a düşman ve İsrail yanlıları ise Papaz Brunson'ın tahliyesine çok öfkeliler. Zira bu tahliye ABD iç politikasında Trump'a yaradı.

Papaz Brunson'ın tahliyesi ABD Siyonist kurulu düzeniyle mücadele eden Trump'a yaradığından olacak ki İngiliz Temel’de şiddetle karşı çıktı.

Papaz Brunson'ın tahliyesine karşı gözyaşartıcı bir hamiyetperverlik sergileyenler Mümbiç ve Fırat'ın Doğusuna neden Fransız kalıyorlar diye soran yok!

Bu tahliyeyi ABD baskısı ile açıklayanlar; Cemal Kaşıkçı olayını İsrail ile ilişkilendirmede neden bunca isteksiz diye düşünen de yok!

Buradan önemli bir ipucu vereyim. İsrail'in manipülasyonu ile yurtsever, milliyetçi, dindar, ABD karşıtı vs oluverenleri not edin; takiyecileri kolaylıkla tespit edersiniz.

Ayrıca; İsrail kendiyle ilgili en hayati konularda susar; birileri konuşur, kıyameti koparır. Onları da not edin; O zaman Sabetayistleri çok net tanırsınız…

Brunson'ı manşet yapan Millî Gazete Erdoğan'ın Mümbiç'le ilgili sözlerini görmedi. Fırat'ın doğusu hiç gündeminde olmadı…

"PAPAZ TEŞEKKÜRÜ" manşetiyle Brunson tahliyesine karşı şecaat arz eden Millî Gazete Münbiç ve Fırat'ın Doğusuna neden Fransız kaldı? ! "AMERİKA PAPAZINI ALDI" manşeti ise tam bir sevinç çığlığıdır!

Soru şu. Millî Gazete ABD karşıtlığı yapıyorsa Fırat'ın Doğusunu neden hiç görmüyor? PKK'ya verdiği binlerce tır silahla hiç ilgilenmiyor!

Millî Gazete’nin; Cumhuriyet, Sözcü ve Nurcuları Millî Görüş'ten koparıp Demirel'e bağlayan masonik Yeni Asya ile paralel yayın yaptığı ve sık sık pişti oldukları biliniyor.

Azılı Siyonist Hüseyin Bağcı'ya ESAM'da konferans verdiren Saadet Partisi kabuk yönetimi de Papaz Brunson için şecaat arz ediyor!

Dindaşları Papaz Brunson gitti diye üzülmeleri boşuna değilmiş!
 
Brunson için ABD dize getirildi diye iktidarı tiye alan İngiliz Temel'in büyükelçi olan papaz damadı Vatikan'ı dize getirmişti!

Papaz Brunson'un tek suçu İngiliz Temel'in damadı olmaması! Baksanıza damat Papaz Mehmet Paçacı'ya kimsenin bir şey dediği yok!

Diline doladığı Papaz Brunson ile PKK konusunda farklı düşünmeyen İngiliz Temel’e bir tavsiyemiz var. Onun misyonu için papaz damadını önerebilir.

... Bilye Başkan İngiliz Temel; sen papazı boş ver de kancıklık etmeden Fırat'ın Doğusu ile ilgili ABD'ye bir şey söyle!

Anti parantez ifade etmek gerekir ki; "İngiliz tipi sekülerizm (dinsizlik) istiyorum" diyen İngiliz Temel'e itaat eden merdiven altı üretim Saadetçiler zaten dinen Papaz hükmündedir!

Zeki GEÇKİL

 SADAKAT VE İHANET / SP’LİLERİN DAMAK TATLARI YERİNDE - TIKLAYIN 


 
Etiketlerzeki geçkil siyonizm saadet partisi abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02