TEDBİR LAZIM

Yönetim demokrasi. Liyakati onaylayan halk CB Erdoğan'a desteğini çekiyor. Bence de hata ediyor ama yetki halkın.

12 Temmuz 2019 Cuma 01:06 < ZEKİ GEÇKİL
-

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

AKP bölünmesin, Türkiye istikrarsızlığa girmesin diye çiçeği burnunda Başbakanlığı bırakan Davutoğlu'na laf edenin ağzı eğrilir. AKP iktidarı, Türkiye istikrarı kaybetmekteyken umursamadan koltuğunun derdine düşenleri tarih yazacaktır.

Görünen köy; CB Erdoğan eğer Ahmet Davutoğlu'nu desteklerse AKP kurtulur, Türkiye düze çıkar. Kendisi 2023'te seçilemez. Yönetim demokrasi. Liyakati onaylayan halk CB Erdoğan'a desteğini çekiyor. Bence de hata ediyor ama yetki halkın. Tedbir lazım.

Görünen köy: Halk son seçimlerde artan oranda CB Erdoğan'dan desteğini çekiyor. AKP ya yeni bir lider çıkaracak ya da çakılacak! CB Erdoğan'ı sevenler; oylarını arttıramadıysanız, koruyamadıysanız bize yüklenmeyin; öz eleştiri yapın. Yetmiyorsunuz.
 
***

SREBRENİTSA

Erbakan Çihatçı Örgütleri göndermeseydi Haçlı Avrupa tüm Boşnakları Srebrenitsa'daki gibi katleder Bosna-Hersek Devleti olmazdı. NATO, Cihatçı Örgütler Sırpları püskürtüp ilerlemeye başlayınca müdahale etti ve Türkiye de müdahil oldu.

***
 
TÜRKİYE'DE ÖYLE BİR SİSTEM İSTENİYOR. OLMAZ!
ABD sistemi 6 milyon Yahudi 300 milyon Amerikalıyı yönetebilsin diye dizayn edilmiş. Türkiye'de öyle bir sistem isteniyor. Olmaz! Bir ülkede başkanlık ya da parlamenter sistem olması önemli değildir. Yeter ki Yahudi'nin yönetmesine imkân versin. Önemli olan bir ülke yönetiminin krallık, diktatörlük, monarşi, demokrasi olması değil; Yahudi'nin yönetmesine imkân vermesidir.

***
 
KARAZANGOÇOĞLU MB BAŞKANINI SAVUNDU
Karazangoçoğlu Temel faiz lobisinin sahiplendiği MB Başkanını savundu; Saadetçiler yine hipnozdan uyanmadı. Tek çare #KIYAM!

***

 
HAYVANDAN BETER LGBT
İnsanlıktan çıkmış, hayvandan beter olmuş (çünkü eşcinsel hayvan yok) LGBT ancak mikrop hakları kapsamında değerlendirilebilir.

***

Yüce Allah kudretini erkek, sanatını kadın üzerinden gösterdi. Tarihte erkeklerin iktidarından, kadınlara aşkından gayrı ne var?

***

Koltuğunu ne pahasına olursa olsun bırakmak istemeyen bir lider ülkesinin bekası için potansiyel risk, düşman için ise umuttur.


(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
  YORUMLAR
 • Cuma Ali - 18 Haziran 2021 Cuma 07:34
  Zeki Bey merhaba. Bugün sitenizi googledan birşeyler ararken gördüm. Merak edip haber ve yazı geçmişlerinize baktım. Anladığım kadarıyla Saadet partisinden ayrılan milli görüşçülerdensiniz. Yalnız birşey dikkatimi çekti. Ne ermeniliğini ne yahudiliğini bıraktığınız O. Asiltürk (ki ben de kendisinden zerre hazzetmem) bugünlerde CB Erdoğan'ın yanında yer alıyor. Millet ittifakını desteklemek gibi bir gaflete düşen Karamollaoğlu ekibini alaşağı etmeye çalışıyor ki siz de bu ittifaka karşıymışsınız. Ne diyeceksiniz? Asiltürk doğru yolu buldu mu? Türk ve müslüman oldu mu? Yoksa hem akp'yi hem milli görüşü bitirmek için yeni siyonist planlar peşinde mi?
  Bir diğer husus da geçmiş haberlerinizde sanki cemaat akp kavgasında milli gazetenin akp yanında yer almasına kızmışsınız, O. Asiltürk 'ü ergenekonu desteklemekle suçlamışsınız. Biliyorsunuz cemaat artık fetö oldu, ergenekon da zaren yokmuş. Şevki Yılmaz Saadetten özür dilemişti. Ne diyeceksiniz?
  Yani tabi değişmek herkesin hakkı da sanki birilerine atıp tutarken biraz acele ediyorsunuz. Yanılıyor muyum?
  Yalnız şu hoşuma gitti. Eski yazılarınızı siteden kaldırmamışsınız. Yani çelişkili de olsa sitede duruyor. Bu yönden de tebrik ediyorum.
  Bir de sorum var! Milli Gazete yazarı sebataist haham kimdir?
  Editör Cevabı
  Site editörü: Zeki Hocamızın yazdıklarının halen yayında kalması aslında haklılığını görmeniz içindir lakin olaylara doğru bakanlar için geçerli tabi bu! Ergenekon'un yok olduğunu kim söyledi? Ergenekon da FETÖ de Türkiye'deki İsrail'in birer örgütüydü. Ergenekon tasfiye olunca FETÖ ile çalıştı. Şimdi de Pelikan Örgütü ile devam ediyor. Zeki Hocamız Saadet Partisi'nin Erbakan'ın projelerini hayata geçiren Cumhur İttifakı içinde yer almasının daha uygun olacağını söylemiş lakin burada da HAYRA MOTOR ŞERRE FREN görevini yürütmesini susmaması gerektiğini belirtmiştir. Zeki Hocamızın yeni değerlendirmelerini sosyal medya hesaplarından ya el-aziz.com sitemizden takip edebilirsiniz. Şu an girdiğiniz yer arşiv alanımız!
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--