Anasayfa » Teknoloji
Internet Explorer kullanmayın!
Bilgisayar korsanları manipüle ettikleri bir web sayfası aracılığıyla Internet Explorer kullanan bilgisayarları tahrip edici bir yazılım gönderebiliyor.
Facebook, üyelerini koruyor
Neredeyse sosyal ağ teriminin karşılığı haline gelen Facebook, güvenlik konusunu profesyonel ellere emanet ediyor. 350 milyondan fazla üyesi olan Facebookun kullanıcı güvenliğini kim üstlendi?
Eski filmler üç boyutlu olacak!
Sinema tarihinin efsanevi serileri yakın bir gelecekte üç boyutlu olarak yeniden karşımıza çıkacaklar. Yüzüklerin Efendisi ve Star Wars gibi klasikler, 3D olarak yeniden yorumlanacaklar.
3 boyutlu TV kanalı yayına başlıyor
Televizyon kanalları ESPN ve Discovery, 3 boyutlu tv yayınına başlayacaklarını açıkladı.
Korsanlar 2010'da sosyal ağlara mı saldıracak?
Kaspersky, 2010 yılında siber suçluların saldırılarında ana hedeflerinin sosyal paylaşım ağları olacağına dikkat çekiyor.
Word 2007 yoluna devam ediyor
Microsoft, mahkemenin verdiği yasağı aşıp Word 2007'yi satabilmek için bir yama yayınladı. Yeni yama ile davada bahsedilen XML özellikleri kapatılıyor.
Facebook, çiftlerin arasını bozuyor!
İngiltere'deki bir hukuk şirketinin üst düzey bir yöneticisi, Facebook ve benzeri sosyal ağ sitelerinin çiftlerin arasını bozduğunu ve boşanmalarına yol açabildiğini söyledi...
Bilimde son 10 yılın en büyük 10 atılımı
Mars'ta su bulunmasından yüzyılın deneyi denilen Büyük Hadron Çarpıştırıcısına, Eris cüce gezegeninin ortaya çıkartılmasından klonlamaya kadar işte bilimin son 10 yıldaki en büyük 10 atılımı!..
Sanal korsanların silahı yılbaşı ve krizler!
Hackerlar, tatil ve ekonomik kriz dönemlerini bile kendileri için silah haline getirebiliyor. Yayınladığımız çarpıcı rapor hesaplarınızın ne kadar da güvensiz olduğunu size gösterecek.
Bu işletim sistemlerini hiç duydunuz mu?
İşletim sistemi piyasası sadece Windows, Linux ve Mac üçlüsünden mi ibaret sanıyorsunuz? Adı sanı duyulmamış olan işletim sistemlerini merak ediyorsanız doğru yere geldiniz.
DÖVİZ KURLARI
USD 0.0000     EURO 0.0000     IMKB 0     ALTIN 0,000    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 05:09
Güneş 06:30
Öğle 12:13
İkindi 15:16
Akşam 17:46
Yatsı 19:02