TRUMP’IN GOLAN’I İSRAİL TOPRAĞI İLAN ETMESİ NE ANLAMA GELİYOR?74 PKK’LI SP LİSTELERİNDEN ADAY!

Trump’ın Golan’ı İsrail toprağı ilan etmesi ne anlama geliyor? Türkiye her yerde ümmetin izzetini koruyor! 74 PKK’lı SP listelerinden aday!

24 Mart 2019 Pazar 13:02 < GÜNDEM
 
Trump’ın Golan’ı İsrail toprağı ilan etmesi ne anlama geliyor?

 
İsrail, Golan'ı egemenliğine katarak, PYD/YPG'yi Suriye'den uzaklaştırıp Türkiye'ye, "Terör bitti. Terket" demeye hazırlanıyor!
 
İsrail Arapları arkasına alıp Türkiye'yi Suriye'den çıkarmak, Golan'ı ise emsal gösterilmesin diye BM'ye tescil ettirmek istiyor.
 
Ancak; Kudüs'un başkenti olarak ilan edilmesini yüzüne gözüne bulaştıran İsrail, Golan'ı egemenliğine katma işinde de rezil rüsva olacak!
 
ABD, Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan etti de ne oldu? İsrail tüm dünyanın tepkisini çekti ve sadece bir ülke büyükelçiliğini Kudüs'e taşıdı!
 
Başkan Trump, İsrail'in başına nur topu gibi bir bela daha açtı. Tıpkı Kudüs'ü İsrail'in başkent ilanı gibi! Sen çok yaşa Trump!
 
Başkan Trump’ın Golan Tepelerini İsrail toprağı ilan etmesi, İslam alemi ve dünya kamuoyunun unuttuğu Golan yeniden gündeme getirmekten başka bir işe yaramaz!
 
Golan'ın İsrail toprağı ilan edilmesi Suriye ile İsrail’i mutlaka karşı karşıya getirecek ve ilişkileri kesinlikle gerginleşecektir!
 
Böyle bir gerginlik İsrail'in Suriye'deki iç savaşta Türkiye karşıtı cephenin önderlik misyonuna mutlaka zarar verip küçültecek!
 
BM, Trump'ın Golan Tepelerini İsrail egemenliğine terk etme girişimini, "Hükümsüz " ilan etti! BM'de bile Siyonizm çökmüş anlaşılan!
 
ABD'nin Golan Tepeleri işgalini resmileştirilme girişimine karşı tek tepki koyan Erdoğan, ABD/İsrail işbirlikçisi mi? Hadi oradan!
 
İşgal altındaki Golan Tepelerinin İsrail'e peşkeş çekilmesine neden sadece Erdoğan ve AKP tepki gösterdi? Nerede diğer partiler?
 
İngiliz Temel, Twitter'da Aşık Veysel'i ve paganist Nevruz'u anmış! Ama İsrail'in Golan işgali girişimini ise es geçmiş! Neden?
 
Milli Gazete'nin 22 Mart tarihli 1. Sayfasına bir göz atın! Bakalım İsrail'in Golan işgalini meşrulaştırma girişimi haberi var mı yok mu? 23 Mart tarihli sayısında ise ne kadar yer vermiş?
 
ABD'nin işgal altındaki Golan Tepelerini İsrail'in egemenliğine sokma eylemine karşı İngiliz Temel ne düşünüyor? Söylese de bilsek!
 
Türkiye her yerde ümmetin izzetini koruyor!
 
Türkiye; Suriye, Yeni Zelanda, Golan konularında Siyonist/Haçlı ittifakının saldırılarına karşı ümmetin izzetini/hakkını korudu/koruyor!
 
Yeni Zelanda vahşetine karşı Türkiye'nin İslam İşbirliği Teşkilatı’nı İstanbul'da toplaması önemli. Zira bin yıllık Selçuklu/Osmanlı misyonunun gereği budur!
 
Yeni Zelanda katliamına karşı Yeni Zelanda hükümetinin ortaya koyduğu tepki; İngiliz Temel'in tavrından daha şahsiyetli oldu!
 
Erdoğan:"Netanyahu'nun oğlu ile Yeni Zellanda canisinin manifestosunda aynı ifadeler var!" Yani katliamı planlayan İsrail diyor!
 
Peki İngiliz Temel’in katliamla İsrail ilişkisine ne dediğine şahit olan var mı?
Yeni Zellanda gündemiyle İstanbul'da toplanan İslam İşbirliği Teşkilat Toplantısıyla ilgili Milli Gazete haber yapmadı! İhanet...
 
74 PKK’lı SP listelerinden aday!
 
SP listelerinde PKK'dan tutuklanan, haraç toplayan, milislik ve kuryelik ile propaganda yapan 74 kişinin varlığı deşifre edildi.
 
İçişleri Bakanı Soylu'nun 74 PKK/HDP'li SP'den aday oldu açıklamasına Yahudi medyası ve akademiyası ilgi göstermedi? Niçin?
 
74 PKK'lının SP'den aday olduğu iddiasına SP'den cevap gelmediğine göre demek ki haber doğru! Alçaklar…
 
SP’nin PKK kadrosunu listelerinde aday olarak gösterilmesi ihanet değil de nedir?
 
İngiliz Temel, Erbakan olsaydı şöyle yapardı diyerek AKP'ye göndermede bulunmuş!
 
Sormak lazım; Erbakan olsaydı Kandil'le paydaş olur muydu Ey Mr. Temel?
 
İngiliz Temel; "hiçbir parti ile ittifakta yokuz" demesinde haklı. Zira partiler ile değil Kandil'le ittifak yapmış! Biliyorsunuz ki Kandil dağ ismi!

Erdoğan ve AKP'ye İsrail-Batı işbirlikçisi diyen CHP-İP-HDP ve SP Kandil'le mercimeği fırına çoktan vermişler!

Mr. Temel ne yapsa yiyen öküz SP'lilere sormak lazım! Kimmiş İsrailci?

İhanetin listesi az önce güncellendi. 74 değil 82 PKK'lının aday yapıldığı açıklandı. Bunu duyup bilerek halen SP'deki ihanet şebekesine sahip çıkanda ne din var ne iman ne de vatan sevgisi!

Mesud AKGÜL

 SP'DEN ADAY GÖSTERİLEN PKK'LILARIN TAM LİSTESİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

 SAADET PARTİSİ ALÇAKLIKTA SINIR TANIMIYOR  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi temel karamollaoğlu milli gazete israil siyonizm abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02