TRUMP'LA SAMİMİ KONUŞMALAR ABD'DEKİ KARANLIK GÜÇLERİ RAHATSIZ ETTİ! FALAŞA VE HAREDİ YAHUDİLERİ KARŞ

Trump'la samimi konuşmalar ABD'deki karanlık güçleri rahatsız etti! Falaşa ve Haredi Yahudileri karşı karşıya-Yahudi Baharı başladı!

04 Temmuz 2019 Perşembe 14:15 < GÜNDEM

 
TRUMP'LA SAMİMİ KONUŞMALAR ABD'DEKİ KARANLIK GÜÇLERİ RAHATSIZ ETTİ!
 
Başkan Erdoğan: Başkan Trump'ın sözleri/yaklaşımları takdire şayan. Türkiye’nin Trump'la samimi konuşması ABD'deki karanlık güçleri rahatsız etti!
 
Başkan Erdoğan: “Sincar Uygur Türkleri konusu Türkiye/Çin ilişkilerini bozmak için ülkemizde istismar ve rant konusu ediliyor.”
 
Başkan Erdoğan: Çin devlet başkanına Uygur konusunu söylediğimde, "Arzu ederseniz bir Türk inceleme heyetine kapımız açık" dedi!
 
Başkan Erdoğan: BM'nin terör örgütü PKK/YPG ile müzakere edip anlaşma imzalaması kabul edilemez. Biz de BM'yi SİLKELERİZ!
 
Başkan Erdoğan: “Japonya başbakanı ile görüşmemizde,"Trump'la samimiyetiniz nedeniyle İran-ABD geriliminde arabuluculuk edin" dedi!
 
Milli Gazete; Başkan Erdoğan'ın Türkiye düşmanlarıyla ilgili yaptığı şahsiyetli ve onurlu açıklamalarına tek kelime yer vermedi!
 
YAHUDİ BAHARI BAŞLADI!
 
İsrail'de Etiyopya'lı Falaşa Yahudileri ile Ultra Ortodoks Haredi Yahudilerinin toplumsal isyanına Türk medyası toptan kapalı!
 
İsrail'de Falaşa Yahudilerinin isyanına Haredi Yahudileri de destek olunca ortalık savaş alanına döndü! Yahudi Baharı başladı!
 
Ultra Ortadoks Haredi Yahudileri İsrail bayrağını yakarak, "İsrail Yahudileri temsil edemez. Çünkü Siyonist devlettir" dediler.
 
*****
 
İlber Ortaylı, “Rusya ve Amerika düşmanlığı yalan” dedi! Peki, Erbakan 50 yıl bu gerçeği ifade ettiğinde niye kuduz gibi saldırdınız?
 
*****
 
Erbakan'a karşı Erdoğan ve Yenilikçi Hareketin gönüllü savunanı rüzgar gülü M. Metiner, niye dava diyerek Davutoğlu'na saldırıyor?
 
*****
 
TÜRKGÜN Gazetesi’nin İP'siz Meral Akşener ile ilgili manşetini çok sevdim! “KANDİL'İN AYNASI; FETÖ'NUN ZURNASI…”
 
*****
 
HDP Grup Başkanvekili Fatma Kuraltan, TBMM kürsüsünde İP'sizlere diyor ki; HDP/PKK'ya gönül verenler sayesinde o koltuklardasınız!

*****
Türkiye ile Çin arasında stratejik anlaşmalar ve işbirliği kökleşince; Siyonizm, Hong Kong ile Çin'i tehdit etmeye başladı!
 
Mesud AKGÜL
 
 CBHS'NE KİMLER NEDEN KARŞI - MİLLİ GAZETE DE MUHALİF! - YAHUDİ’NİN PROPAGANDA GÜCÜ  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül abd siyonizm cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02