TÜMSİAD KAN TAZELEDİ

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSiAD)'da kan değişikliği yaşandı. TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanı Süleyman ŞEKER, görevi Hakan ARSLAN teslim etti.

31 Ocak 2015 Cumartesi 01:11 < EKONOMİ
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSiAD)'da kan değişikliği yaşandı.  TÜMSİAD Elazığ Şube Başkanı Süleyman ŞEKER, görevi Hakan ARSLAN'a teslim etti.
 
TÜMSiAD Elazığ Şubesi Olağan Genel Kurulunu Dernek Binasında üyelerin katılımı ile gerçekleştirdi.
2011 yılından beri görevi yürüten TÜMSiAD Elazığ Şube Başkanı Süleyman ŞEKER görevi yeni başkan Hakan ARSLAN’a teslim etti. Şeker geçtiğimiz Aralık ayında yapılan dernek toplantısında görevi bırakma kararı almış, Ocak ayında yapılacak genel kurulda aday olmayacağını açıklamıştı. 
 
Şeker Genel Kurulda yaptığı konuşmada bugüne kadar yol yürüdüğü mesai arkadaşlarına teşekkür ederek "TÜMSiAD Elazığ şubesinin bu günlere gelmesinde ki en büyük etken ekibimizdir. Kısa süre içerisinde hem halk nezdinde hem de kamuoyunda iyi bir başarı yakaladık. Görev sürem boyunca yardım ve desteklerini esirgemeyen yönetim kurulumuza, canla başla çalışan üyelerimize hepinizin huzurunda tekrar teşekkür ediyorum. Görevi teslim Ettiğim Hakan ARSLAN başkanımızla inşallah TÜMSİAD Elazığ Şubesi çok daha iyi yerlere gelecektir kendisine görevi boyunca başarılar diliyorum" dedi.
 
Görevi devralan Hakan ARSLAN ise yaptığı konuşmada TÜMSİAD ve iş dünyası olarak huzur ve güven ortamından yana olduklarını belirterek "Elazığ ekonomisini büyütmek ve geliştirmek için elimizden geleni yapağız, tüm çabamız devraldığımız bayrağı daha ilerilere taşımak olacaktır" dedi.
EtiketlerTÜMSİAD Elazığ
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02