TÜRKİYE-SİYONİZM SAVAŞINDA KİM KİMİ KÜNDEYE GETİRECEK/ ÇIFITLAR ÇIFITLIĞINI YAPACAK!

Türkiye ile ölüm-kalım savaşında Küresel Siyonizm'in safında yer alanlar ne derlerse desinler değeri yoktur ve ciddiye almak akla ziyandır / Yaklaşım ve açıklamalarıyla SP ve İngiliz Temel Türkiye'yi hedefine alan Küresel Siyonizm'in yanında!

04 Ekim 2018 Perşembe 16:33 < GÜNDEM


TÜRKİYE-SİYONİZM SAVAŞINDA KİM KİMİ KÜNDEYE GETİRECEK?

Türkiye'nin karşı karşıya geldiği sorunlar herhangi bir ülkede yaşanıyormuş gibi kamuoyunda tartışılıyor.

Oysa Türkiye Küresel Siyonizm ile ikisinden birinin yok olacağı bir ölüm-kalım savaşı içinde!

Küresel Siyonizm'in bunca komplo ile Türkiye'nin başına çorap örmeye kalkması iktidarın Millî Görüş politikaları uyguluyor olmasındandır…

Her olumsuz gelişmede düğmeye basılmış gibi birbirinden farklı ağızlar felaket senaryoları ile kapkaranlık bir tablo çiziyor ve kulp takma yarışına giriyorlar.

Siyonizm Türkiye'yi 15 Temmuz'da yakıp yıkmaya kalktı. Başaramayınca McKinsey anlaşma yaptı. Kim kimi kündeye getirecek görürüz.

Bu ülkede hain işbirlikçiler kadar kalabalık bir grup yok.

Ülkede ne kadar çok hain var diye şaşırmamak lazım tabi. Çünkü TC'yi Osmanlı Devletine ihanet eden işbirlikçiler kurdu.

Batı'nın uydusu vesayetçi Kemalist rejime karşı Millî Görüş'ün başlattığı özgürlük, bağımsızlık mücadelesi galibane devam ediyor.

Millî Görüş mücadelesinin yaşandığı son 50 yılda Siyonizm hep geriledi; Türkiye ise büyüdü, güçlendi, hiç kaybetmedi, hep kazandı.

McKinsey itirazları ‘İsrail, ABD, Siyonizm hep utar, hiç utulmaz’ düşünce yavşaklığının ne kadar yaygın olduğunu bir kez daha gösterdi.

McKinsey olayı Türkiye'de ne kadar Yahudi işbirlikçisi varsa ortaya çıkardı. Ya, bir anlaşma yapılmış; kim kimi uttu bilen yok!

AKP iktidarı üzerinden Türkiye düşmanlığı yapanlar millî çıkarlarımızı gözetme ambalajı ile Siyonizm'e hizmet sunuyorlar.

CB Erdoğan'ın demediğini bırakmadığı ABD'nin şirketi gelip Türkiye ile iş anlaşması yapıyor. ABD değil Erdoğan diz çökmüş oluyor!

Fırat Kalkanı Zeytin Dalı ve İdlip kuşatması devam ediyor. Askeri gücüne karşı konulmayan Türkiye McKinsey ile mi teslim alınacak?

McKinsey belki Türkiye'ye zaman kazandırıp nefes aldırır. Her halükârda son noktayı asker koyar! ABD Irak'ta yenildi ve çekildi!

Küresel Siyonist sermayenin $ saldırısıyla Türkiye'yi çökertme ihtimali kalsaydı McKinsey gelip iş anlaşması yapar mıydı?

Bu şirket şüphesiz Türkiye ile salt iş tutmak için anlaşmış değil; bir düşündüğü olmalı. Ama Türkiye her zamanki gibi yine kazanır.

Türkiye küresel Siyonist güçlerle savaşınca da kazanıyor, anlaşınca da…

Devir artık Türkiye'nin devri.

15 Temmuz'u müteakip Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı harekâtları ve İdlib kuşatması başarıyla sürüyor. $ saldırısı ise püskürtülmekte!

ABD'deki ölümüne iç iktidar mücadelesi Türkiye'nin bağımsızlık, liderlik trendini hızlandırıyor. Türkiye yükselişte, ABD çöküşte!

ABD'de Ulusalcıların Küresel Siyonizm'e karşı bağımsızlık mücadelesi vermesi İsrail'i korumasız bırakma sonucunu doğurmaktadır.

ABD ve müttefiklerinin Irak'ta El-Kaide karşısında büyük kayıplar vererek çekilmeleri bölgeye geri dönüşü imkânsız kılıyor.

ABD'nin Ortadoğu'ya askeri güçle geri dönüşünün imkânsız oluşu Türkiye'nin önlenemez yükselişine ivme kazandırıyor.

Türkiye 1974 Kıbrıs Barış Harekâtı’ndan bu yana sahada kazandığını masada kaybetmedi. Hep uttu, hiç utulmadı. Büyüdü, küçülmedi.

İç iktidar mücadelesi nedeniyle ABD tarafından koruması riske giren İsrail'in tek umudu Türkiye'deki Yahudi yapılanmasının yönetimi ele geçirmesi.

Bu mümkün mü, hayır!

Mc Kinsey için de sonuç aynı olur. Çünkü ülkeyi Millî Görüş'ün üstün siyasi aklı yönetiyor!

ÇIFITLAR ÇIFITLIĞINI YAPACAK!

Küresel güce niye diklenip $'ı yükselttin diyenle, MCKINSEY ile anlaştın ABD'ye teslim oldun diyen aynı çevreler görüyor musunuz?

$ komplosu küresel gücün Türkiye'ye son saldırısıdır. Öncekileri atlatan milletimiz enflasyonla yeniden köşeye sıkıştırılmak isteniyor!

Saadet Partisi kabuk yönetimi Yahudi ipoteğinde olduğunu saklamak için iktidarı ısrarla İsrail-ABD işbirlikçisi gösterme çabasından vazgeçmiyor.

Kabuk yönetim ve İngiliz Temel bilinçli bir Millî Görüş karşıtlığı yapıyor. Her konuda hiç şaşırmadan zıddını savunuyor!

Yaklaşım ve açıklamalarıyla SP ve İngiliz Temel Türkiye'yi hedefine alan Küresel Siyonizm'in yanında!

İngiliz Temel'in timi olduğunu söyleyen CHP patentli SP vekili TBMM'de Tapınak Şövalyeliği’ne soyunmuş. Çıfıtlar çıfıtlığını yapacak.

Türkiye ile ölüm-kalım savaşında Küresel Siyonizm'in safında yer alanlar ne derlerse desinler değeri yoktur ve ciddiye almak akla ziyandır...

Zeki GEÇKİL

 SİYONİZ’İN TEK UMUDU İSRAİLCİLERLE İÇERİDEN BİR ŞEYLER YAPMAK/MİLLî GAZETE'NİN YAYIN POLİTİKASI TIKLAYIN  
 
 
Etiketlerzeki geçkil milli görüş siyonizm saadet partisi temel karamollaoğlu abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02