TÜRKİYE LİDERLİĞİNDE ‘YENİ BİR DÜNYA’ KURULUYOR/MİLLİ GAZETE İHANETTE YİNE PİK YAPTI

Türkiye liderliğinde ‘Yeni Bir Dünya’ kuruluyor/Siyonizm'e karşı büyük bir direnç var/Milli Gazete ihanette yine pik yaptı!

26 Eylül 2018 Çarşamba 11:36 < GÜNDEM


Türkiye liderliğinde ‘Yeni Bir Dünya’ kuruluyor!

Erbakan'ın geleceğe yönelik projeksiyon tuttuğu tüm projeleri tek tek Türkiye liderliğinde hayata geçiyor!

Genel kurulda yaptığı konuşmada BM'nin işlevini yerine getiremediğine vurgu yapan Başkan Erdoğan adeta ‘Bırakın biz yönetelim!’ dedi.

"Dünya 5'ten büyüktür" fenomenini dünyaya kabul ettiren milli devlet, şimdi bu söylemini uygulamak için düğmeye bastı!

Türkiye yakında dünyadaki tüm ülkelerin dönüşümlü olarak BM Güvenlik Konseyi üyesi olması için Genel Kurula sunmak üzere teklif hazırlıyor!

Erbakan'ın ‘Yeniden Büyük Türkiye’ liderliğinde Adil Düzene dayalı ‘Yeni Bir Dünya’ hedefine doğru dünya hızla ilerliyor!

Habertürk yazarı Serdar Turgut'un bugünkü yazının manşeti şu: "Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya sistemini değiştirecek bir çalışma yaptırıyor."

Serdar Turgut, Türkiye'nin BM Güvenlik Konseyi yapısının değiştirilmesi için yaptığı hazırlığı şöyle değerlendiriyor: "2. Dünya Savaşı sonrası kurulan dünya düzeni baştan aşağıya değişmiş olacak, Yeni bir dünya kurulacak!"

Buna göre Birleşmiş Milletler Genel Kurulu, eğer isterse, Güvenlik Konseyi'nin çalışma biçimini düzenleyen yasada değişikliğe gidebiliyormuş.

Hukuki incelme henüz tamamlanmadı. Eğer üzerinde hemfikir olunan bir sonuca varılırsa Türkiye, Genel Kurul'a Güvenlik Konseyi'nin yasasında değişiklik yapmak teklifiyle gidecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kafasında Güvenlik Konseyi'nin sadece 5 tane asil üyeden oluşması değil, bu yapının dönüşümlü olması fikri varmış.

Yani her ülke ne kadar küçük veya yeni kurulmuş olsa da zamanı geldiğinde Güvenlik Konseyi'nin bir üyesi olabilecekmiş.

Türkiye’nin bu teklifi Genel Kurul'da kabul edildiği takdirde İkinci Dünya Savaşı sonrasında kurulmuş dünya düzeni baştan aşağıya değişmiş olacak; yeni bir dünya kurulacak.

Siyonizm'e karşı büyük bir direnç var!

Dünyada Yahudi tarafından yönetilen 4 ülkeden 3'ünde Siyonizm'e karşı büyük bir direnç var!

ABD ve Fransa'da Trump ile Macron Siyonizm'e karşı özgürlük mücadelesi içinde!

Türkiye ise Siyonizm karşı dünyada özgürlüğünü ilan etmiş tek ülke. Geriye sadece İsrail kaldı!

Fransa Cumhurbaşkanı Macron, BM Genel Kurulu’nu salladı!

Macron: "İsrail, olası barış anlaşmasını tehlikeye atacak siyaseti derhal bırakmalı!" dedi.

Fransa lideri konuşmasında: "Bazıları güçlülerin kanunu tercih ediyor fakat bu hiçbir halkı korumuyor. Biz üçüncü bir yol tercih ediyoruz, çok taraflılık…" diyerek yerleşik Siyonist düzene çaktı!

Fransa Cumhurbaşkanı Macron yaptığı çağrıda:" Bütün bu tek taraflılığı kabul etmeyin. Ben buna alışamıyorum. Haksızlıklara karşı mücadele edelim. Bunu insanca yapalım! " şeklinde konuştu.

Milli Gazete ihanette yine pik yaptı!

Başkan Erdoğan'ın BM Genel Kurulu konuşmasında Siyonizm'e, İsrail'e, ABD'ye, Batıya yönelttiği haklı eleştirilerine Milli Gazetenin ilgisiz ve duyarsız tavrı devam ediyor! Sabetayist haham liderliğinde ki Milli Gazete ihanette pik yaptı!

BM Genel Kurulunda küresel Siyonist yerleşik düzene ağır bombardımanda bulunan Başkan Erdoğan'ın konuşmasını Milli Gazete, Kemalist Sözcü ile Cumhuriyet ve HDPPKK medyası Evrensel, Birgün karanlığa mahkum etti!

Şu ittifaka bakar mısınız? Bu ittifak karanlık odadan besleniyor!

Mesud AKGÜL

 500 MİLYON $'LİK UÇAK HEDİYESİ KARŞISINDA KUDURDULAR/MİLLİ GAZETE RAHATSIZ OLMUŞ - TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül milli görüş erbakan cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan milli gazete
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02