TÜRKİYE; S-400 ALIMINDA VE AKDENİZ’DE MEYDAN OKUYOR, BATI GEVEZELİKLE MEŞGUL-BİNALİ YILDIRIM'IN UĞUR

Türkiye; S-400 alımında ve Akdeniz’de meydan okuyor, Batı gevezelikle meşgul-Binali Yıldırım'ın Uğur Dündar teklifi Kemalistler arasında kavga çıkarttı!

09 Haziran 2019 Pazar 15:21 < GÜNDEM

 

TÜRKİYE; S-400 ALIMINDA VE AKDENİZ’DE MEYDAN OKUYOR, BATI’NIN YAPABİLDİĞİ SADECE GEVEZELİK!

Trump ve Beyaz Saray, S-400 krizinde Türkiye ile anlaşmaya hazır ama Siyonizm'in ordusu Pentagon uzlaşmaya karşı sabotaj peşinde.
 
ABD savunma bakanı mektup yazıp Türkiye'yi tehdit etmiş. Gücü olan tehdit etmez; ya engeller ya saldırır! Tehdit ediyorsa bitiktir!
 
Türkiye ile İsrail'in dünya hâkimiyeti mücadelesi sonunda, bilek yani savaş gücüne dayanacak! Türkiye Kuzey Irak ve Suriye'de var!
 
İsrail ile ABD'nin Türkiye'deki bekçi köpeklerini tanımak isteyen için S-400 meselesi turnasol kağıdı vazifesi gördü. Şapka düştü…
 
5 Haziran'da Beyaz Saray'ın medyaya sızdırdığı haritada Akdeniz'deki hidrokarbon paylaşımında Türkiye'nin tezleri kabul edilmiş!
 
Türkiye Mavi Vatan ve Denizkurdu-2019 deniz tatbikatıyla gücünü izhar edip meydan okuduktan sonra Batı Akdeniz'de anca top oynar!
 
Ey İsrail/ABD/Haçlı AB... TSK 13 gündür taşeronunuz PKK'yi Kuzey Irak'ta gömüyor ama sizden itiraz yok! Tek yaptığınız gevezelik!
 
Türkiye'ye, "Akdeniz'de sondaj yapma" diyen ABD'ye bir çağrı… Akdeniz'de Siyonist/Haçlı donanmasının 200 gemisi var! Engellesene…
 
İsrailli Haaretz gazetesi, Kuzey Suriye'deki PYD/YPG birliklerini ziyaret edip haber yapmış! İsrail, YPG'ye, "arkanızdayız" diyor!
 
Davud Yıldızı ile Gamalı Haça güvenen ey PYD/YPG… Bir zamanlar PKK'da güveniyordu! Bak şimdi TSK'nin pençesinde can çekişiyor!
 
Batı emperyalizminin Akdeniz'deki hak gaspına, "müsaade etmeyeceğiz" diyen Erdoğan; Milli Gazeteye batmış ki haberleştirmemiş!

BİNALİ YILDIRIM'IN "UĞUR DÜNDAR" TEKLİFİ KEMALİSTLER ARASINDA KAVGA ÇIKARTTI!

Binali Yıldırım'ın E. İmamoğlu ile ekrana Pelikancı yandaş biriyle değil de Kemalist Uğur Dündar'la çıkmak istemesinin doğru tercih olduğunu yazdık.
 
E. İmamoğlu'nu, "İyi bir Müslüman" diye pazarlayanlara karşı B. Yıldırım da Uğur Dündar'ı isteyerek, "ben de iyi bir Kemalistim" demiş oldu.
 
Ekranlarda Uğur Dündar yönetiminde tartışmak isteyen B. Yıldırım; CHP'nin eline pimi çekilmiş el bombası bıraktı!
 
Binali Yıldırım; Uğur Dündar diyerek 31 Mart öncesi/sonrası ilk defa Atatürkçü/Kemalist blok arasında birliği bozup kavga çıkarttı!
 
Çünkü Yıldırım/İmamoğlu buluşmasını Pelikancı yandaş yönetse İmamoğlu'na; Uğur Dündar idare etse Yıldırım'a yarayacaktı!
 
"Medya baskı altına altında, özgür medya artık yok" diyen Kemalistler; 24 saatte Uğur Dündar'ı öyle bir linç ettiler ki sormayın!
 
Binali Yıldırım'ın moderatör teklifini Kemalistlerin baskısıyla reddeden ey Uğur Dündar; hani özgür medya... Nerede fikir özgürlüğü?
 
Provokatör Yeni Akit, Uğur Dündar'a 28 Şubatçı, darbeci diye saldırıyor! Yeni Akit'te 28 Şubat'ta Erbakan düşmanlığı yaptı!
 
Türkiye'deki İsrail'in truva atı Yeni Akit, Uğur Dündar'a Erdoğan düşmanı diyor! İyi de yazarınız Abdurrahman Dilipak, aylardır Erdoğan'a saldırıyor!
 
CHP-İP-HDP ile FETÖ ve PKK'nın S-400'ler konusunda Pentagon'un tezlerini savunmaları yularlarını tutan elin adresini açık ediyor!
 
Buna rağmen öyle öküzler var ki; Kuzey Irak/Suriye'de Fırat/Dicle ve Pençe harekatıyla PKK/YPG'yle savaşan AKP'yi terör işbirliğiyle suçluyor!
 
Kısa… Kısa… Kısa…
 
23 Haziran'a 15 gün kala PELİKANCI damat Albayrak'ın Trabzonspor'u 2010/2011 sezonu şampiyonu ilan etmesi tam bir provokasyon!
 
Erbakan boğaz turunda şöyle demişti: "Boğazdaki Yalılarda Yahudiler değil Müslümanlar oturacak!" 600 Yalıdan 100'ü el değiştirdi!
 
ABD'deki İsrail Pentagon ile Türkiye arasında savaşa dönüşen S-400 olayında en renksiz/tatsız tutumu İngiliz Temel sergiliyor!
 
Mesud AKGÜL

 AKP BÜNYESİNDEKİ PELİKAN MİKROBU PROVOKASYON YAPIYOR  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül türkiye abd pkk
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02