TÜRKİYE, S-400’LERİ PSİKOLOJİK SAVAŞ UNSURU OLARAK KULLANIYOR! / YENİ ASKERİ SİSTEMLE NE DEĞİŞECEK?

Türkiye'nin S-400 hava savunma sistemine ihtiyacı yok! Daha üstünü en üstünü var! S-400 psikolojik savaş unsuru olarak kullanıyor! Yeni Askeri Sistem; sadece Sabetayist Yahudilerin general olabildiği eski sistemin çöplüğe kaldırılmasıdır!

23 Mayıs 2019 Perşembe 00:46 < GÜNDEM

TÜRKİYE, S-400’LERİ PSİKOLOJİK SAVAŞ UNSURU OLARAK KULLANIYOR!

Türkiye bir Irak/Suriye gibi işgal edilmediyse bu devlet/millet bunu üstün teknolojik silah sanayini kuran Erbakan'a borçlu!
 
İsrail/ABD/AB ve NATO Şeytan ordusunun Türkiye'ye askeri müdahalesine engel olan üstün teknolojik silah sanayini Erbakan kurdu!
 
Türkiye'nin S-400 hava savunma sistemine ihtiyacı yok! Daha üstünü en üstünü var! S-400 psikolojik savaş unsuru olarak kullanıyor!
 
Deniliyor ki; ABD, Türkiye'ye hava saldırısına engel olacak diye S-400'e karşı! S-400'ler Türkiye'de mi? Hayır! Vursaya o vakit!!!
 
TSK ile kıyaslandığında son derece ilkel ve geri Venezuela ordusunu bile karşısına alamayan ABD; Türkiye'ye ancak ıslık çalar!
 
Milli Gazete manşetten Kıbrıs ve Akdeniz'deki Haçlı donanmasının tehdidinden bahsediyor! Yalancılar…

Karazangoçoğlu: "Akdeniz’deki ABD çıkarması doğrudan doğruya bizi tehdit ediyor" demiş. Hani BEKA SORUNU yoktu?

Türkiye'nin BEKA sorunu yok, ihanet sorunu var!
 
Akdeniz/Kıbrıs'ta askeri yığınak yapan emperyalizmin Türkiye ile savaşmaya gözü kesseydi; Fırat/Dicle Kalkanı'na göz yummazdı!
 
Küresel çete Siyonizm, Venezuela'ya yaptığını Türkiye'ye de yapacak ama TSK'nin üstün teknolojik envanteri/gücü ödünü patlatıyor!
 
ABD, Türkiye'ye S-400 için 2 hafta süre vermişmiş! 8 aydır seni iplemeyen Türkiye'de 2 haftada ne değişecek terbiyesiz aygır sürüsü?
 
Trump,"Savaşı ben değil askeri endüstriyel kompleks (Siyonizm) istiyor" dedi! İngiliz Temel ise Trump'ı suçluyor! Hangisi milli?
 
Başkan Trump," askeri endüstriyel kompleks" diyerek Siyonizm'i hedef aldı! İngiliz Temel basın toplantısında Trump'a yüklendi!
 
İngiliz Temel; Trump'a "Terbiye edilmemiş aygır" diyor! Ey İngiliz Temel Trump, "sürekli savaş isteyen askeri/endüstriyel kompleks (Siyonizm)" diyor!
 
Trump'in ABD'deki İsrail'i tarif edip hedef aldığı, "askeri-endüstriyel kompleks" çıkışını ne yazık ki sadece Yeni Şafak ve Aydınlık gördü!

Başkan Trump'in, "askeri/endüstriyel kompleks(Siyonizm)savaş istiyor!" demeci; Washington'da atom bombası patlatmak kadar değerli!
 
YENİ ASKERİ SİSTEMLE NE DEĞİŞECEK?
 
TBMM'ne sevk edilen Yeni Askeri Sistem; sadece Sabetayist Yahudilerin general olabildiği eski sistemin çöplüğe kaldırılmasıdır!
 
NATO/İsrail güdümlü; milletin değerlerine düşman subayların ancak general olabildiği TSK'da yeni sistemle düzen değişti!
 
Yeni Askeri Sistemi size kısaca özetleyeyim: "Bundan sonra sadece Yahudi/Masonlar değil; Müslüman Anadolu insanı da general olacak!"
 
Mesud AKGÜL

 SP’NİN PAGANİST CHP AŞKI-TÜSİAD ERDOĞAN SAVAŞI!  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül erbakan milli silah abd temel karamollaoğlu
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • yasar inan - 23 Mayıs 2019 Perşembe 12:40
    bu yazınız akla ve mantığa yatkın.rusya türkiye ile savaşamaz diyen esder başkanı da aynı noktada. tebrikler.
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02