TÜRKİYE SURİYE’NİN DOĞUSUNA GİRİYOR/SİYONİST/HAÇLI BATI'NIN ÇARESİZLİĞİ YENİ BİR DÜNYA’NIN HABERCİSİ

Deccal Siyonizm'in Ordusu Pentagon'un ölüm, yıkım getirdiği bölgeye Türkiye barış, güvenlik ve hizmet götürmeye devam ediyor. Suriye’nin doğusuna operasyon küresel güç Türkiye ve Yeni bir Dünya’nın habercisidir!..

14 Aralık 2018 Cuma 20:11 < GÜNDEM


Türkiye Suriye’nin doğusuna giriyor/Siyonist/Haçlı Batı'nın çaresizliği Yeni bir Dünya’nın habercisidir!
 
Deccal Siyonizm'in Ordusu Pentagon'un ölüm, yıkım getirdiği bölgeye Türkiye barış, güvenlik ve hizmet götürmeye devam ediyor.
 
ABD, İngiltere, Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, İtalya iflasın, iç isyanların esiri iken Türkiye Fırat'ın doğusuna ayar verecek!
 
Daha 3 ay önce Siyonizm'in $ saldırısına uğramış Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna operasyon yapabilmesi ne demek biliyor musunuz/anlayabiliyor musunuz?
 
Burnunun dibinde gelişen olaylara bile müdahil olamayan Türkiye şimdi bölgede ve dünyada söz sahibi olmaya başlayınca, Yahudi iyiden iyiye kudurdu!
 
"Biz Türkiye'yi Anadolu'ya hapsetmiştik, nasıl oldu da böyle palazlandı?" sorusu akıllarını kurcalamaya başladı. İşte Yahudi’nin saldırganlaşması ve çirkefleşmesi Türkiye’nin bu önlemez yükselişi sebebiyledir.
 
Yahudi medyası ve akademiyası; TSK'nın İsrail-ABD-AB ittifakına rağmen Fırat'ın doğusuna nasıl operasyon yapabildiğini çeşitli illizyonlar yaparak gizliyor!
 
Bu güruhun; "Türkiye battı, bitti, yok oldu" feryatlarına inat, TSK Fırat'ın doğusuna operasyon yapacak olması Milli ve yerli olanların ise göğsünü kabartırken, Erbakan'ı SP/YRP'den ibaret zanneden gafillere soruyoruz!
 
İsrail ve ABD'nin proje örgütü PYD/YPG'ye operasyon yapacak Türkiye'nin mimarı kim?
 
Kısa süre önce küresel sermayenin $ saldırısını püskürten Türkiye buna Fırat'ın doğusuna askeri müdahale yapacağını söyleyerek cevap verdi!
 
Bunun tek anlamı; İsrail'in, ABD'nin, AB'nin giremezsiniz diye dünyaya ilan ettiği her bölgeye giren Türkiye aslında Siyonist global düzene giriyor olmasıdır.
 
Türkiye, Fırat'ın doğusuna operasyon yapacağını ilan ederek; Siyonist/Haçlı emperyalistlere gücünüz yetiyorsa karşıma çıkın dedi!
 
Fırat Kalkanı/Zeytin Dalı'na suskun kalan Siyonist/Haçlı Batı, Fırat'ın doğusuna da eyvallah derse Türkiye dünyanın artık süper gücüdür!
 
Şunu da ifade etmek gerekir ki; Türkiye ile İsrail arasındaki küresel hakimiyet savaşını güç yani üstün teknolojiye dayalı silah sanayii belirleyecek.
 
İşte bu teknolojiyi Türkiye’ye kazandıran ve hazırlığını yapan ise Erbakan’dan başkası değil!
 
Türkiye Fırat'ın doğusuna operasyon kararını ilan etmişken; Siyonist/Haçlı Batı'nın çaresizliği ise Yeni bir Dünya’nın habercisidir!
 
Şerefsizler yine saflarını belli ettiler!
 
Bazı sütü ve kanı bozuk şerefsizler var!
 
"Fırat'ın doğusunda Kürt devleti kuruluyor. AKP nerede?" diyen ulusalcılar, operasyon kararına, "ABD ile çatışmayalım" dediler!
 
Fırat'ın doğusuna operasyon yapılamaz diye eşek gibi anırıyorlar! Bunların görevi sadece ve sadece anırmak!
 
SP kabuk yönetimi, İngiliz Temel ve GBT'si bozuk Saadetçilerin gündeminde neden Fırat'ın doğusu yok! Yoksa dostları mı orada?

Türkiye, Arz-ı Mevud (İsrail Krallığı) topraklarına büyük operasyona hazırlanırken  Milli Gazete ilgisiz ve duyarsız!
 
İhanet… İhanet…
 
İsrail'in taşeron terör örgütü PKK, PYD/YPG'ye yapılan askeri müdahalenin Milli Gazete için Şeker Fabrikaları kadar önemi yok!
 
Peki İngiliz Temel'in gündeminde İsrail var mi? Yok. Filistin var mı? Yok. PYD/YPG var mı? Yok!
 
Ne var? Sahte bir Erdoğan düşmanlığı!
 
Ali Koç'a destek atışı yapan İngiliz Temel'in TSK'nin PYD/YPG'ye müdahale kararına karşı duyarsız kalması ihanetin daniskasıdır!

İngiliz Temel'in son 6 ayda içinde bir basın toplantısında tek bir sefer İsrail'i kınadığını ispat etmek isteyen varsa beri gelsin!
 
İsrail, Kaşıkçı cinayetinde sesiz kaldı! İngiliz Temel'de öyle! İsrail, PYD/YPG konusunda sessiz kaldı! İngiliz Temel de öyle!
 
Türkiye'nin MOSSAD/CIA kuklası PKK, PYD/YPG'ye savaş açmasının DNA'sı bozuk Saadetçiler için saman, soğan, patates kadar değeri yok!
 
CHP ahırında ithal samanla beslenen Saadetçi öküzler, ahırın penceresinden dışarıya baktığında ne görür? Saman, soğan, patates!
 
YRP 20 gün önce kuruldu. Türkiye ve dünya gündemi çok canlı ve değişken. F. Erbakan'dan gündemle ilgili bir şey duyan var mı?
 
Mesud AKGÜL

 TÜRKİYE İLE DOSTANE İLİŞKİLER KURAN LİDERLER TEHDİT ALTINDA TIKLAYIN


 
Etiketlermesud akgül erbakan türk silahlı kuvvetleri suriye siyonizm abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ömer - 15 Aralık 2018 Cumartesi 20:51
    Bu operasyon kapsamlı olacak mı? Seçimlerden sonra da devam eder mi mesela? İsrail asırlık projesinden böyle kolay mı vazgeçecek? ABD, İsrail için bizime savaşır mı?
  • ahmet - 15 Aralık 2018 Cumartesi 20:15
    Türk silahlı kuvvetlerinin kahraman Generalların kahraman subayların kahraman Mehmetçiklerin Yüce ALLAH yardımcıları olsun
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02