TÜRKİYE, SURİYE’NİN DOĞUSUNA OPERASYONA HAZIRLANIRKEN, SİYONİST MEDYA TARAFINDAN SAKLANAN GERÇEKLER!

Türkiye Suriye'nin doğusuna harekat için hazırlanırken, ABD kamuoyunu yanıltan Siyonist sermaye medyasının uzantıları da Türkiye kamuoyunu illüzyonlarla yanıltıp gerçekleri gizliyorlar...

24 Aralık 2018 Pazartesi 20:12 < GÜNDEM

 
15 Temmuz darbe girişimini İsrail'in planlayıp organize ettiği artık sır değil. PKK-PYD'yi destekleyen Pentagon da İsrail'e angaje!
 
FETÖ'yü örgütleyen İsrail, ABD'de himaye edense Yahudi lobisidir. Türkiye ise Suriye'de İsrail'in nefes borusunu kesiyor!
 
Türkiye'nin himayesinde kurulacak bir Suriye yönetiminin Golan Bölgesini İsrail'e bırakmayacağını bilen Netanyahu azapta!
 
Türkiye için Güneydoğu ne ise İsrail için Golan odur. İsrail ve Türkiye birbirinin bekasını tehdit ediyor! Bunun sonu savaştır.
 
CB. Erdoğan'ın sözünü ettiği Türkiye'nin beka sorununun nedeni İsrail'dir. İsrail de Türkiye'yi kendine tehdit olarak görüyor.
 
İsrail, Suudi yönetimine nüfuz ederek Türkiye ile ileri düzeyde ilişkileri olan Katar'ı ablukaya aldırmaya kalkıştı.
 
İsrail Kaşıkçı cinayetini İstanbul Konsolosluğunda işleterek Suudi Arabistan ile Türkiye ilişkilerini torpillemek istedi.
 
İsrail FETÖ'ye Rus uçağını düşürtüp Ankara Büyükelçisini öldürterek Türkiye ile Rusya'yı savaştırmak istedi. Putin yemedi!
 
Rusya'nın Suriye müdahalesinin Türkiye için olduğunu bilen Netanyahu haftada bir Moskova'ya ziyaret yaptı; Putin'i vazgeçiremedi.
 
Türkiye'ye Suriye kapılarını Putin açtı. Türkiye'ye Rusya desteği olmasaydı Pentagon Suriye'yi terk etmezdi.
 
Başkan Trump da ABDkurulu düzeni ile girdiği ölümüne iktidar mücadelesinde Pentagon'a karşı Türkiye ile birlikte hareket ediyor.
 
Trump ile Putin arasında iddia edilen iş birliği ve dostluğun ortak dayanağı Türkiye'dir.
 
Türkiye Rusya'ya NATO'ya karşı Gürcistan ve Ukrayna'da hayati önemde destek verdi. Putin Suriye'de diyet ödüyor.
 
Irak'tan çekilen ABD ve müttefikleri Türkiye'nin bölgeye nüfuz etmesini önlemek için İran'ı teşvik ederek Şii kuşak oluşturdular.
 
Türkiye Rusya aracılığıyla İran'ı yanına çekerek Suriye'de çözüm için Astana sürecini başlatıp ABD ve NATO'yu oyun dışına itti.
 
Terör örgütü PKK/PYD ile iş tutarak meşruiyetini yitiren ve Türkiye'nin dayatmasıyla çekilmek zorunda kalan ABD bölgede tutunamaz.
 
ABD'deki kurulu Siyonist düzenle iktidar kavgasına tutuşan Trump ve destekçisi Ulusalcılar zaten Ortadoğu'dan çekilmek istiyorlar.
 
Siyonist Kurulu Düzen ABD'yi İsrail'in güvenliği ve bekası için Ortadoğu'nun jandarması yapmaya çalışırken Trump karşı çıkıyor.
 
Ölümüne bir iktidar kavgasına tutuştuğu ABD kurulu düzeni karşısında zorlanan Başkan Trump Türkiye ile dayanışma gereği duyuyor.
 
Fırsatı değerlendiren Türkiye Trump'a "Yendiğiniz IŞİD'in kalıntılarını hallederim" diyerek Siyonistlerin argümanını çürütüyor.
 
ABD'nin Suriye'den çekilme kararıyla ortada kalan PKK/PYD'ye İsrail'in devlet kurma aldatmacası oyunu da bozulmuş durumda.
 
Fırat'ın Doğusunda devlet kurmak bir yana Türkiye'nin yapacağı harekât karşısında can derdine düşen PKK/PYD sığınacak ülke arıyor!
 
ABD kamuoyunu yanıltan Siyonist Sermaye Medyasının uzantıları da Türkiye kamuoyunu illüzyonlarla yanıltıp gerçekleri gizliyorlar.
 
Siyonist Sermaye Medyası Suriye'deki Pentagon varlığının İsrail için değil ABD çıkarlarını koruduğu algısı oluşturmaya çalışıyor.
 
Türkiye Siyonist medya ve akademiyanın illüzyonlarına karşın İsrail hesabına yürütülen vekalet savaşlarını çıkmaza sürüklüyor.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Netanyahu arasında yeniden tırmanan sert polemikler bir Türkiye-İsrail çatışmasına yol açabilir.
 
İsrail savaşı göze alırsa Siyonizm'in küresel hegemonyası son bulur; Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya kurulur.
 
Şu yaşanan; Osmanlı Devletini yıkarak dünya liderliğini ele geçiren Siyonizm'den Türkiye'nin rövanş alma mücadelesidir.

Suriye'yi Türkiye kaybederse bölünür; bölünürse ayakta kalamaz. İsrail kaybederse bu coğrafyada tutunamaz.

Suriye sorunu başka bir ülke için değil yalnız Türkiye ve İsrail için beka sorunudur. Suriye savaşını kaybeden haritadan silinir.

Erbakan; "İsrail'e yapılabilecek iyilik; Filistin'e nerelerden geldilerse gemilerle Yahudileri oralara geri göndermektir" demişti.

Türkiye'nin bekası bir belediye başkanlığı kadar bazılarının ilgi alanına girmiyor; her şeye seçim penceresinden bakıyorlar yazık!
 
AKP seçim kazanacağına Türkiye Suriye'de yenilsin isteyenler bu ülkenin çözümü en zor, en rezil beka sorunudur.
 
Darbe çığırtkanlığı yaparak Cumhurbaşkanına ölüm tehdidi savuran iğrenç mankurtları sanatçı diye savunanların ta...
 
Zeki GEÇKİL

 ERBAKAN'IN MEHDİ OLDUĞUNU İDRAK EDEMEYENLER; TÜRKİYE VE DÜNYADA YAPTIĞI BÜYÜK İNKILABI DA İDRAK EDEMİYORLAR  TIKLAYIN 

 
Etiketlerzeki geçkil erbakan.milli görüş abd siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 24 Aralık 2018 Pazartesi 23:37
    Konuşması gereken tek topluluk E L A Z İ Z Z E K İ H O C A M I Z olması gerekirken akşama kadar televizyon programlarında açık oturumlarda ulusal bazda yayın yapan kuruluşlarda hep gayri mili zihniyet uşakları aydınlar okumuşlarımız entel takımının propaganda yapıyor olması kaderin nasıl bir cilvesidir anlamak mümkün değil sizin bunları makam mevki popülariteniz artsın diye değil sadece Allah rızası için yaptığınızı çok iyi bildiğimiz bu kıymetli fikirlerin daha fazla insana aktarılması gerektiği için konuşması gereken sizsiniz yazık hayatları E R B A K A N'ın yanında geçen şuursuzlara ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02