TÜRKİYE VE DÜNYADA YAPTIĞI İNKILAPTAN BİHABER OLAN SP İLE YRP Mİ ERBAKAN'I ANIP ANLATACAK

Erbakan'ın Türkiye ve dünyada yaptığı inkılaptan bihaber olan SP ile YRP mi Erbakan'ı anıp anlatacak/konuşacak! İsrail; Pakistan/Hindistan krizinde de tuş olacaktır!

28 Şubat 2019 Perşembe 21:03 < GÜNDEM
 

Türkiye ve dünyada yaptığı inkılaptan bihaber olan SP ile YRP mi Erbakan'ı anıp anlatacak?
 
Saadet Partisi kabuk yönetimi Erbakan'ın anlatılmadığı, konuşulmadığı Erbakan Haftası etkinlikleri düzenliyor. İstismarın dik alası!
 
Devşirme İngiliz Temel Erbakan'ı anma toplantısında AKP iktidarına atıp tutmaktan Erbakan'ı anlatmaya vakit ayıramadı.
 
Siyonizm'in "Ilımlı İslam" projesi gibi Saadet Partisi kabuk yönetimi de bir "Ilımlı Erbakan" projesi hayata geçirmek istiyor!
 
Yahudi güdümlü Saadet Partisi kabuk yönetimi mücahit Erbakan'a mülayim Erbakan imajı yapma çabasında.
 
SP ılımlı Erbakan imajı yaparken, salako YRP her şeyden habersiz mışıl mışıl uyuyor!
 
28 Şubat'ta Erbakan düşmanı kişi ve kuruluşların hepsi SP'nin Erbakan'ı anma toplantısında protokolde oturuyor! Sorun var mı?
 
28 Şubat'ı yargılayan Saadetçiler... 28 Şubat'ın RP'deki uzantılarından İngiliz Temel, SP genel başkanı olmuş! Haberiniz var mı?

İngiliz Temel, 28 Şubat hakkında konuşamaz! Çünkü kendisi, ailesi 28 Şubat'ın piyonu sahte şeyh Ali Kalkancı'nın müritleriydi!
 
Milli Gazete'nin başındaki Sabetayist haham da ne 28 Şubat ne de Erbakan hakkında tek kelime yazmadı, yazmayacak. İnanmayan takipçisi olsun!
 
Erbakan'ın Türkiye, bölge ve dünyada yaptığı inkılap ve devrimlerden bihaber olan SP ile YRP mi Erbakan'ı anıp anlatacak/konuşacak sanki!
 
28 Şubat'ın mağduru Erbakan değil mi? Ama ülkeyi 17 yıldır öğrencileri yönetiyor. Yani siyaset düz mantıkla/duyularla anlaşılamaz!
 
Soru şu: İsrail'in ve yerli kurmaylarının 1000 yıl sürecek dediği 28 Şubat'ın alkışlayanlarından şimdi eser yok! İntikamı hangi güç aldı?
 
CHP, 28 Şubat'ı ve tüm darbeleri kınadı! SP'nin Kemalizm'e kaydığına şaşırmıyorsunuz da CHP'nin 28 Şubat'ı kınaması mı garip oldu?
 
*****
 
28 Şubat'ta Sabetayist medya ile birlikte sözde İslam adına Erbakan düşmanlığı yapan Yeni Akit, 28 Şubat'ın istismarına talip!
 
28 Şubat'ın zır döneminde Erbakan'ı sahipsiz/yalnız bırakan partilileri şimdi ortalıkta kahraman kesilip 28 Şubat'a racon yapıyor!
 
28 Şubat'ta Yahudilerle birlikte Erbakan'a saldıran işbirlikçi Yeni Akit, günahlarını örtmek için 28 Şubat'a atar/gider yapanların başını çekiyor!
 
Bu arada Milli Gazete'de yakını ya da tanıdığı olan varsa arasın da bugünün 28 Şubat'ın yıldönümü olduğunu hatırlatsın!
 
Heyhat; Kış uykusundalar!

İsrail; Pakistan/Hindistan krizinde de tuş olacaktır!
 
Hindistan/Pakistan geriliminde savaşan iki ülke var. İsrail ve Türkiye! Pakistan Türkiye'nin; Hindistan İsrail'in vekâlet savaşçısı!
 
Pakistan/Hindistan krizinde Pakistan taarruz; Hindistan savunma pozisyonunda! Demek ki Türkiye, İsrail'i bir kez daha püskürttü!
 
Katar'da, Suriye'de, Venezuela'da Türkiye'nin bileğini bükemeyen İsrail; Pakistan/Hindistan krizinde de tuş olacaktır! Zaten oldu!
 
3 denizi kapsayan en büyük deniz tatbikatı başladı! Mavi Vatan tatbikatı! İsrail bayrağında iki Mavi çizgi var! Hedef İsrail!
 
Mesud AKGÜL

 HDP, SAADET PARTİSİ'Nİ DESTEKLEYECEK! / DEĞİŞEN DÜNYA VE TÜRKİYE!  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül erbakan saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 28 Şubat 2019 Perşembe 22:40
    kahrolsun siyonizim YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
  • D E R İ N Ş U U R - 28 Şubat 2019 Perşembe 22:26
    E R B A K A N'ın çizgisinin belirlediği vizyonun takibini bir tek biz yani E L A Z İ Z yapıyor koca T Ü R K İ Y E de bu cemaat dışında milli görüşçüyüz diye geçinenler yahudinin milli görüşünün dava erleridir ne yazık ki yahudi köleleri içimizdeki İsrailliler'in hipnozundan kurtuluşun tek ilacı E L A Z İ Z dir test edin görün kim haklı kim yıkama yağlamacı kim taraflı kim hakkın içine batılı karıştırarak yahudiye asker yetiştiriyor diye tabi samimiyetle doğruları arıyorsanız şuurlu müslümansanız sağlam karaktere vicdana ahlaka sahipseniz tabi ki ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02