TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL'İN PROJESİ

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya paylaşımlarıyla Ali Babacan’ın AKP’den istifasını değerlendirdi. Sizler için derledik.

08 Temmuz 2019 Pazartesi 16:29 < ZEKİ GEÇKİL

-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil  sosyal medya paylaşımlarıyla Ali Babacan’ın AKP’den istifasını değerlendirdi. Sizler için derledik.

Türkiye'deki İsrail'in gözdelerinden Bilderberg müdavimi Ali Babacan Ahmet Davutoğlu'nun önünü kesmek için istifa etti. İzliyoruz. Bilderbegçi Ali Babacan'ın istifasını tv kanalları canlı yayın programlarıyla değerlendirmeye aldı. Türkiye'deki İsrail'in projesi.

Bildergbergçi Ali Babacan parti kurma icazetini almak için mi CB Erdoğan'ı ziyaret etti? Yani, Davutoğlu'nun önünü kesmek için mi! İllüzyoncu medya ve akademiya Bilderbergçi Ali Babacan'ın CB Erdoğan'ı ziyarete parti kurmak için rest çekmeye gittiğini söylüyor! Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiya ile algı üretip kamuoyu oluşturuyor. Yeni bir siyasi mühendislik projesi hazır!

Türkiye'deki İsrail'in mutemetlerinden Bilderberg müdavimi Ali Babacan CB Erdoğan'ı ziyaret edip icazet alarak AKP'den istifa etti. Bir parti kuracakmış. Ahmet Davutoğlu'nun önünü kesmeye yönelik bir proje girişim. Başarılı olur mu? İzliyoruz.

***

MERKEZ BANKASI
Merkez Bankası devletten bağımsız olamaz. Başkanı ülkeye ihanet ederse hesap soracak bir merci olmalıdır. "Bağımsız" denilerek kurumlar ve yönetimleri küresel gücün ya da iç ve dış güç odaklarının etkisine maruz bırakılamaz. MB Başkanı görevden alınıyor, tepki dışarıdan geliyor!

***

GÜDÜMLÜ KURUMSAL MEDYADA YALNIZ YALAN VAR!
Sosyal medyada yalan da doğru da var; ayırabilirsiniz. Güdümlü kurumsal medyada yalnız yalan-illüzyon var; neyini ayıracaksınız?

***

DÜRÜSTLÜK
İşine gelen doğruları söylemek dürüstlük değildir. Dürüstlük aleyhine olan doğruları söylemektir.

***

Küçük beyinlilerin aptalca ya da art niyetlilerin maksatlıca birilerini "ÜSTAD", "BİLGE" diye etiketlemesi ile bir halt olunmaz.

***

Kucaklaşarak musafaha yapmaktan muhabbet doğar. Analar çocukları doğurduklarından değil kucakladıkları için sevilir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41