TÜRKİYE'NİN BEKA MÜCADELESİNE SP VE YRP NİÇİN İLGİSİZ?

Erbakan'ın inşa ettiği Türkiye / Beyaz Saray ile Pentagon'un ayrıştığı ve PYD/YPG üzerinden yürütülen Türkiye/İsrail bilek güreşine SP ile YRP’nin renk vermiyor olması ne kadar manidar değil mi?..

08 Ocak 2019 Salı 23:25 < GÜNDEM

 
16 yılda küresel ve yerli dinamikleri olan 16 büyük provokasyona rağmen Türkiye bir Irak/Suriye olmadıysa üstün aklı sayesindedir!

Bakın yarım asır öncesinin süper gücü İngiltere, AB'den çıkınca tam 1 trilyon dolar varlık ülkeyi terk edip diğer AB ülkelerine geçecek. Rothschild imparatorluğu azapta ve çatırdıyor!
 
Türkiye bölge lideri küresel güç olma trendini sürdürürse; Siyonizm yelekleri tüm renklere boyayıp Avrupa'yı sokağa dökecek gibi!
 
Türkiye'yi hedef alan küresel güçlerin komplolarını yok farz edip her olumsuzluktan AKP'yi suçlayan gafiller aldatılmış sürüdür!
 
Bir lider veya iktidar İsrail'le kavgalıysa İslamcılar din adına; Kemalistler Atatürk adına; liberaller demokrasi adına saldırır!
 
İsrail ve Pentagon'un açıktan PYD/YPG'yi desteleyip Türkiye düşmanlığı yapmasına sözde Millet İttifakı partileri niye sessiz?
 
Bir politikacı, gazeteci, akademisyen; ABD'yi bir bütün olarak tek bir yapıdan ibaretmiş gibi anlatıyorsa ya gafil ya da haindir!
 
Beyaz Saray ile Pentagon'un ayrıştığı ve PYD/YPG üzerinden yürütülen Türkiye/İsrail bilek güreşine SP ile YRP’nin renk vermiyor olması ne kadar manidar değil mi?
 
İsrail'in Türkiye düşmanlığı için sahada uyguladığı her proje ve hamle karşısında en renksiz yaklaşımı SP ve YRP sergilemesi sizce ne anlama geliyor?
 
İsrail ve Siyonist Pentagon PKK/YPG üzerinden Türkiye'yi kuşatmaya çalışırken; Türkiye'nin beka mücadelesine SP ve YRP niçin ilgisiz?
 
Adı Millet İttifakı. Peki, İsrail ve küresel güç Siyonizm'in milletimizin bağımsızlığını hedef almasına Millet İttifakı niye suskun?
 
90 yıldır milletimizin inancını, tarihini, kültürünü hedef alan Sabetayist Yahudilerin Millet İttifakını sahiplenmesi sizce de ilginç değil mi?
 
Bu arada ‘yandaş’ medyanın Yahudiler gibi ABD derin yönetimini tek güç gibi gösterip Başkan Trump düşmanlığı yapması gaflet mi; İhanet mi diye düşünmek lazım!

*****

Dünyada ülkesini ziyaret eden ABD heyetine randevu vermeyecek özgürlüğe ve bağımsızlığa sahip Türkiye dışında başka ülke yok!
 
Erbakan'ın kurduğu Yeniden Büyük Türkiye; İsrail'den mesaj getiren Yahudi heyete randevu vermeyip bildiğini okuyan bir devlet!
 
Erdoğan, PKK/PYD dostu Yahudi Bolton'a randevu yok diyerek; Erbakan'ın şahsiyetli dış politika vizyonuna güzel bir örnek verdi!
 
ABD kıyafetli İsrail sözcüsü John Dalton'a gerekli karşılık Erdoğan ve Bahçeli tarafından verildi! Bolton, güzel bir ütülendi!
 
Başkan Erdoğan ve Devlet Bahçeli'nin konuşmalarından sonra ABD'li heyetin Türkiye temasları turistik bir seyahate dönüştü!
 
ABD kılıklı İsrail güvenlik danışmanı Jonhn Dalton'a Erdogan ve Bahçeli ağzının payını verirken; İngiliz Temel ve F. Erbakan nerede?
 
İsrail ve Pentagon'a rağmen PYD/YPG'ye operasyon yapılacağını ilan eden Başkan Erdoğan'a hala işbirlikçi diyenler aynaya baksın!
 
2019'da ülkemize ve milletimize yönelik hangi tuzakların kurulduğunu ve ne yapılacağını öğrenmek isteyen D. Bahçeli'yi dinlesin!
 
Bir yanda Türkiye düşmanlarına göz açtırmayan D. Bahçeli! Öbür yanda Türkiye düşmanlarına karşı mıymıntı devşirme İngiliz Temel!
 
Başkan Erdoğan'ın İsrail'in zabıta komiseri Bolton'a attığı fırça gayri Milli Gazete'nin zoruna gitmiş ki haber yapmadı!
 
Mossad Başkanı Yossi Cohen: "İran'ın gücü kırılgan, asıl tehdit Türkiye!" dedi!
 
Siyonist MOSSAD Başkanı gerçek tehlike Türkiye derken; ağzı açık, alık ve dangalak sürüsü ise işbirlikçi masalını okumaya devam ediyor!
 
MOSSAD başkanı dostunu/düşmanını iyi tanıyor da ya Müslüman!
 
MOSSAD başkanına, "İran gerçek tehlike değil, asıl tehdit Türkiye" dedirten dünya lideri Yeniden Büyük Türkiye'nin mimarı Erbakan’dan başkası değil!
 
İsrail için gerçek bir tehlike ve tehdit oluşturan Yeniden Büyük Türkiye'nin vatandaşı olmaktan bahtiyarım!

Mesud AKGÜL

 LEYLA ALATON AYASOFYA'DA DANS ETTİ / HULUSİ AKAR’DAN NET MESAJ / PROVOKATÖR A. DİLİPAKPAK/İSRAİL'İN ARAP BİRLİĞİ OYUNU TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül erbakan siyonizm abd saadet partisi yeniden refah partisi fatih erbakan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ahmet - 09 Ocak 2019 Çarşamba 19:54
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
  • Ahmet - 09 Ocak 2019 Çarşamba 19:54
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02