TÜRKİYE’NİN SURİYE POLİTİKASI YANLIŞ DİYENLERİN AĞIZLARINI BIÇAK AÇMIYOR/İNGİLİZ TEMEL'İN GÜNDEMİ

Türkiye’nin, Suriye politikası yanlış diyenlerin ağızlarını bıçak açmıyor/İngiliz Temel ve Gayrı Milli Gözete'nin gündemi/Bayat Kafalı Yılmaz Bayat!

16 Ocak 2019 Çarşamba 18:34 < GÜNDEM


Türkiye’nin 'Suriye politikası yanlış' diyenlerin ağızlarını bıçak açmıyor!
 
Türkiye en baştan beri, Suriye politikasında muhteşem bir strateji izledi ve asla yanlış yapmadı!
 
Durum net olarak böyle iken Siyonist medya çevirdiği illüzyonlarıyla milleti aldattı ve aldatmaya devam ediyor!
 
Türkiye kopan Arap Baharı fırtınasında bağımız, özgün, millî politikalar izleyerek bölge lideri küresel bir güç haline gelmesini görmüyorlar köftehorlar!.
 
AKP iktidarında küresel güç Siyonizm'in Türkiye'yi yok etmek için planladığı 16 projeden sadece biri Gezi isyanı (sarı yelekliler) AB'ni çökertti!
 
ABD bizi doları ile boğar diye yaygara koparıp felaket tellallığı yapanlar farkında mı? ABD hükümeti ekonomi yüzünden 23 gündür kapalı!
 
İsrail'in ABD'nin terk ettiği terörist PYD/YPG'yi Esad'a yamayıp Türkiye'ye karşı kullanma hamlesi de çöktü. Rejim/PYD anlaşamadı!
 
İsrail; ABD'yi, NATO'yu, Avrupa'yı Türkiye'nin karşısına çıkaramayınca son çare Arap Milliyetçiliğini kullanmaya başladı!
 
Türkiye'ye diz çökmüş ABD ile müttefik Haçlı devletlerin olduğu bir dünyada işbirlikçi Arap rejimleri ne yapabilir ki zavallılar?
 
Türkiye'nin 5 yıl önce teklif ettiği ancak ABD ve Haçlı AB'nin olmaz dediği güvenli bölge teklifi şimdi Türkiye'ye yapılıyor!
 
İktidarın Suriye politikası felaket diyenler; ABD'nin çekilme kararı ve ardından güvenli bölge teklifi karşısında abandone oldular. Ağızlarını bıçak açmıyor!
 
Trump'ın tehdit ettiği (!) Türkiye, Doğu Fırat'a hareket yapınca dünyaya Türkiye'nin ABD'yi iplemediği gerçeğini bir kez daha görecek!
 
İsrail, ABD'nin Suriye'den çekilmesini engellemek için İŞİD görüntüsüyle Münbiç'te ABD askerlerini hedef alan saldırı düzenledi. Bunlar beyhude çırpınışlar!
 
Siyonist İsrail’in elinde Türkiye’ye karşı kullanabileceği tek gücü kaldı, terörist gruplar… Onların da sonu çok yakın…
 
İngiliz Temel, Trump'a "dana çobanı" diyerek sert yaptı. İyi ama İsrail'den de Türkiye'ye küstahlıklar yapıldı! Niye sustun Ey Mr. Temel?
 
Abi Başkan Trump, İsrail ve Siyonizm'in hedefinde olduğu için ne kadar İsrail kuklası varsa hepsi birden Trump'a saldırıyor!
 
Trump, ABD'yi BM ve NATO'dan ayırarak Siyonist hegemonyayı yer ile yeksan edecek. Anlayacağınız Trump, Yahudi'nin baş belası...
 
Çünkü ABD, Başkan Trump ve destekçisi ulusalcı derin devlet aygıtının önderliğinde Siyonist prangalardan kurtulma mücadelesi veriyor!
 
Yahudi medyası Trump'ın her an NATO'dan ayrıldığını ilan edebileceğini yazdı. ABD'nin olmadığı NATO'nun tek gücü Türkiye olacaktır!
 
Erbakan, NATO'yu Siyonizm'in kontrolünden çıkarıp değerler anlamında ihya ve inşa ederek hak/adalet için kullanmak istiyordu!
 
İngiliz Temel ve Gayrı Milli Gazete’nin gündemi!
 
Türkiye; İsrail, ABD ve AB'ye rağmen Fırat Kalkanı'nı yapıyor. Ama gayrı Milli Gazete ve İngiliz Temel soğan ne olacak diyor!
 
Türkiye, Suriye'de İsrail ve Siyonizm' tüm planlarını bozuyor! Ama Milli Gazete ve İngiliz Temel niye saman üretimi yok diyor!
 
Türkiye'nin İsrail'le, Yahudi lobisiyle, küresel sermaye ile global hakimiyet savaşına ilgisiz SP/Milli Gazete patatesin derdinde!
 
Türkiye'nin bölge lideri küresel güç olması gayri Millî Gazete için saman, soğan, patates kadar önemli/değerli bir konu değil!
 
Gayrı Milli Gazete soğan kurumuş diyor. Oysa Erbakan'ın istikametinden saparak kuruyan sadece SP ve Milli Gazete'den başkası değil!
 
Gayrı Milli Gazete manşetten topluma irin, kin, öfke, umutsuzluk, korku, pislik kusuyor. Sonra toplumu kutuplaştıran AKP oluyor!
 
Milli Gazete, Birgün, Evrensel ve Yeni Asya'nın manşetleri aylardır tek bir merkezden atılıyor. Manşet kardeşliği devam ediyor!
 
Milletin 300 milyar $ parasını iç eden Erbakan düşmanı 28 Subatçılar ile müttefik olan gayri Milli Gazete'nin soğan sevdası başka!
 
İsrail ve ABD Yahudi lobisi tarafından Türkiye'yi hedef alan küstahlıklara neden sadece Erdoğan/Bahçeli ikilisi muhatap oluyor!
 
İsrail'in açıktan PKK, PYD/YPG teröristlerine destek verdiği beyanlarına karşı Kılıçdaroğlu/Akşener/İngiliz Temel üçlüsü niye kör?
 
Bayat Kafalı Yılmaz Bayat!
 
SP'li Yılmaz Bayat, Erdoğan ve arkadaşları Erbakan'ı ziyaret etmediler daha çok Demirel'le görüştüler demiş! Bayat kafalı...
 
Bayat kafalı Yılmaz Bayat. Erbakan'ın en yakınından hiç ayrılmayan Ak Saçlılar, Erbakan'a hırsız iftirası attı, sen ne yaptın?
 
Erbakan'a iftira atıp düşmanlık eden Ak Saçlıların macuncusu Bayat Yılmaz, Ak Saçlılar ile kendisinin Milli Görüşçülüğünden emin!..
 
Mesud AKGÜL

 TÜRKİYE’Yİ BATI'NIN KUKLASI ZANNEDEN ÖKÜZLER VAR  TIKLAYIN 
 
Etiketlermesud akgül erbakan suriye israil siyonizm temel karamollaoğlu milli gazete
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02