TÜRKİYE'NİN TESLİM ALDIĞI S-400'LER DEĞİL; DÜNYA YÖNETİMİ! KUBUR FARESİ ORHAN PAMUK;

Türkiye'nin teslim aldığı S-400'ler değil; dünya yönetimi! Kubur faresi Orhan Pamuk; askeri darbeler AKP iktidarından iyiydi dedi! “Her yıl Hacca/umreye gidilir mi" diyen Kemalistler biliyor mu?

12 Temmuz 2019 Cuma 21:01 < GÜNDEM
 
TÜRKİYE'NİN TESLİM ALDIĞI S-400'LER DEĞİL; DÜNYA YÖNETİMİ!
 
Dünya medyasının bir numaralı gündemi Türkiye ve S-400'ler teslimatı. Türkiye'nin teslim aldığı S-400'ler değil; dünya yönetimi!
 
S-400 olayı bile Türkiye'nin küresel güç Siyonizm'den bağımsız hareket edebilen ülke olduğunun tek başına kanıtı değil midir?
 
Bir AB diplomatı, Türkiye'nin Akdeniz'de ki kozları karşısında çaresiz dedi! Koz ne? Üstün teknolojiye dayalı silah sanayii!
 
Erbakan, Milli Görüş davasıyla nasıl bir küresel inkılap yaptı biliyor musunuz? 2 asırdır ilk defa ABD Yahudi medyası Türkiye bizi takmadı diyor!
 
Twitter'dan Türkiye'nin asla S-400'leri alamayacağını iddia eden İsrail'in kubur fareleri; Ağlama Duvarı seferi için İsrail'de…
 
İsrail, ABD ve Türkiye'deki İsrail'e rağmen S-400'ler teslimatı başladı. Bundan sonrası İsrail ve kubur farelerine rahat uyku yok!
 
ABD Yahudi medyası, "Türkiye S-400'leri teslim aldı. Bizi takmadı" diyor canlı yayında! Alışacaksınız beyler... Başka yolunuz yok!
 
Türkiye'deki İsrail; Siyonizm'e duyduğu güven nedeniyle kulaklarına fısıldanan her şeye inancına, Pavlov'un köpeklerine döndüler!
 
Fransız haber ajansına konuşan NATO yetkilisi, S-400 sevkiyatından endişeli olduğunu söyledi! Alışın... Endişelenme sırası sizde…
 
Yahudi Washington Post ve BBC, S-400 teslimatını Türkiye açıkça Batıya meydan okuyor diye haberleştirdi! Ne sandınız köftehorlar?
 
Türkiye'deki İsrail, S-400'lerin bir işe yaramadığını söylüyor! İşe yarayıp yaramadığını İsrail uçaklarında deneyelim mi?
 
Siyonizm'in olağanüstü baskısına rağmen S-400'leri teslim alan Türkiye'yi Erdoğan veya AKP'den ibaret zannedenlere acıyorum!
 
Medeniyetleri, toplumları, ülkeleri, iktidarları, devletleri yücelten de çöküşe sürükleyen de liderlerdir! Lider deyip geçmeyin!
 
KUBUR FARESİ ORHAN PAMUK; “ASKERİ DARBELER AKP İKTİDARINDAN İYİYDİ”

Yahudi Orhan Pamuk; askeri darbeler, Erdoğan'dan daha iyiydi diyor! Kimisi böyle askerin dipçiğini sever! Zevkler tartışılmaz!
 
"Askeri darbeler, AKP iktidardan iyiydi" ne demek? Türkiye'de geçmişte yapılan tüm darbeler, İsrail emrettiği için yapıldı demek!
 
LBGTİ mikroplarının, haşeratın ahlâksızlıklarını savunmak insan hakkı! Ama 17 yıldır seçimle iş başındaki Erdoğan faşist/diktatör!
 
Yahudi kırması, kubur faresi Orhan Pamuk; askeri darbeler AKP iktidarından iyiydi dedi! Yeni bir askeri darbeyi haber veriyor!
 
“HER YIL HACCA/UMREYE GİDİLİR Mİ" DİYEN KEMALİSTLER BİLİYOR MU?

Müslümanlara ,"Her yıl Hacca/umreye gidilir mi?" diyen Kemalistler; bu ülkede her yıl kaç kez Anıtkabir'e çıkıldığını biliyor mu?
 
Pozitif bilimcilik, akılcılık diye aklı/bilimi kutsallaştıran Kemalistler; Damal'daki Atatürk silueti için mucize diyor!
 
Mesud AKGÜL

 MB BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASININ YANSIMALARI-15 TEMMUZ’UN YILDÖNÜMÜNDE POPÇU SILA KONSERİ  TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül siyonizm medya abd
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41