TÜRKİYE'NİN YÜKSELİŞİNİ YIKIM GİBİ ALGILATIYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Siyonist küresel düzenin çöküşünü, ABD'deki ölümüne iktidar kavgasını milletimizin neden bilmediğini yazdı.

14 Ocak 2019 Pazartesi 08:31 < GÜNDEM
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Siyonist küresel düzenin çöküşünü, ABD'deki ölümüne iktidar kavgasını milletimizin neden bilmediğini yazdı.

ABD'nin aczini, $'ın rezerv para özelliğini yitirdiğini, küresel düzeninin çöktüğünü, Türkiye'nin yükselişini Batılılar yazıyor! Milletimiz İsrailci mankurt medya ve akademiyanın illüzyonları yüzünden Türkiye'nin yükselişini görüp kavrayamıyor.

SSCB nasıl dağıldı, ABD ve müttefikleri Irak'ta nasıl yenildi, Türkiye nasıl bölge lideri küresel güç oldu milletimiz bilmiyor. İsrailci mankurt medya ve akademiyanın illüzyonları yüzünden Siyonizm'in değil, Türkiye'nin yıkıma uğradığı algısı oluşuyor!

İsrailci medya ve akademiya illüzyonlarıyla, yıldızlaşan Türkiye'nin yükselişini yıkım gibi millete algılatıyor. İsrailci medya ve akademiya Siyonist küresel düzenin çöküşünü, ABD'deki ölümüne iktidar kavgasını yansıtmıyor, karartıyor!

İsrailci medya ve akademiya ne yaparsa yapsın mızrak çuvala sığmıyor, gerçeklerin üstü örtülemiyor, Siyonizm'in büyüsü bozuluyor!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G

  ERBAKAN,, DÜNYA DÜZENİNİ YIKIP TÜRKİYE'Yİ LİDER YAPTI TIKLAYIN 

 

Etiketlerzeki geçkil israil siyonizm medya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02