TÜRKİYE’Yİ BATI'NIN KUKLASI ZANNEDEN ÖKÜZLER VAR!

Siyonizm, Türkiye'de iflasta/ABD bitap düşmüşken; Doğu Fırat'a harekete hazırlanan Türkiye küresel güç/Her şey Erbakan'ın vizyonu çizgisinde hayat buluyor!..

13 Ocak 2019 Pazar 20:31 < GÜNDEM

Türkiye’yi Batı'nın kuklası zanneden öküzler var!
 
Dünyanın neresinde Sarı Yelekliler benzeri isyan varsa bilinsin ki o ülke yönetimi ile İsrail arasında kavga ve anlaşmazlık var!
 
Sarı Yelekliler ile Gezi ruhunun buluşacağı bugün adres gösterilen Taksim'den henüz ses çıkmadı. Siyonizm, Türkiye'de iflasta...
 
Dünyanın refah, özgürlük, gelişmişlik ölçüsü olarak gösterilen ABD ve AB ülkelerinde başlayan çöküş/yıkım/isyan da neyin nesi?
 
Dünyanın diğer toplumlarının yaşadığı istikrarsızlık,terör, ekonomik buhran,iç isyan ile ABD ve AB'nin de tanışması neyin işareti?
 
Siyonist/Haçlı sömürgecilerin dünyanın geri kalanına ihraç ettiği zulüm, terör, isyan ve işsizliği Batı'ya transfer eden güç kim?
 
Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyetinin yıkılma gerekçesi olan savaş mağlubiyeti belasını egemen sömürgeci devletlere bulaştıran kim?
 
ABD'de federal hükümet 20 gündür hizmet veremezken; Türkiye'nin İsrail'in kurduğu terör koridoruna, "Dur" demesi neyin habercisi?
 
Erbakan:"Batı haktan/hukuktan değil sadece güçten anlar!"

Dünyada sınır ötesi operasyon kabiliyetine sahip tek ülke Türkiye!
 
FETÖ iç ihaneti; PYD/YPG dış ihaneti;€ ve $ küresel sermaye ihanetiyle uğraşan Türkiye seçim yaparak global güç gösterisi yapıyor!
 
Trump ile Siyonist düzen arasındaki iktidar kavgasıyla ABD bitap düşmüşken; Doğu Fırat'a harekete hazırlanan Türkiye küresel güç!
 
Avrupa Birliği, Sarı Yelekliler ile ekonomik/siyasi iflasa sürüklenirken; Türkiye'nin enflasyona eş değer maaş artışı yapması büyük başarı!
 
Dünya insanlığı Türkiye'nin önderliğinde yeni bir huzur/barış dönemine ya da İsrail güdümünde dehşet bir çöküşe/yok oluşa gidecek!
 
Osmanlı'nın son döneminde imparatorluğun çöküşünden habersiz şuursuz kitleler şimdi imparatorluğun yeniden doğuşundan habersiz!
 
Türkiye önderliğine Adil Düzen'e dayalı yeni bir hak medeniyeti kurulurken; her şey Erbakan'ın vizyonu çizgisinde hayat buluyor!
 
İsrail ve Siyonizm'in Türkiye karşısında yenilgiye uğradığı kanaatini pekiştirecek gelişmeler Yahudi medyasınca haber yapılmıyor!
 
Türkiye'nin Siyonizm'e karşı verdiği hakimiyet mücadelesindeki başarıları Yahudi medyasınca çarptırılıp karanlığa gömülüyor!
 
Tarihin seyri içinde mevcut imparatorlukların yıkıldığını ve yeni bir medeniyetin yükseldiğini fark edenler son derece azdır!
 
Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Doğu Fırat harekatını yapabilen bir devletin vatandaşı olup ülkesini Batı'nın uşağı zanneden var!
 
AKP iktidarında küresel/ulusal Yahudilerin desteklediği 16 büyük komployu püskürten milli devlet aklına herkes itaat edecek!
 
İsrail'in, ABD'nin, AB'nin yapamazsın dediği ne varsa hepsini Suriye'de yapan Türkiye'yi Batı'nın kuklası zanneden öküzler var!
 
Okyanusa yüzeysel bakan insanoğlu, koca deryayı gözüyle gördüğünden ibaret sanır! Oysa asıl hayat okyanusun derinlerindedir!
 
Devletler de okyanus gibidir. Yüzeysel bakıldığında görünenden ibaret zannedilir! Oysa asıl devlet okyanusun derinliklerinde yaşar!
 
Okyanus üzerindeki gemi okyanusun tamamı değildir! Gemiler iktidarlar gibidir! Asıl okyanus yani devlet derinliklerde olandır!
 
Bir kişi Yahudi odakların düşmanlık ettiğine saldırıp; sevdiğine de destek oluyorsa bu kişiden her şey olur ama asla Mü'min olmaz!
 
Mesud AKGÜL

 TÜRKİYE'NİN BEKA MÜCADELESİNE SP VE YRP NİÇİN İLGİSİZ? TIKLAYIN  


 
Etiketlermesud akgül erbakan milli görüş abd israil siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 14 Ocak 2019 Pazartesi 20:47
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02