UMUT ALİ BABACAN?

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Bilderbergçi Ali Babacan’ın AKP’den istifası ile başlayan süreci sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla değerlendirdi.

09 Temmuz 2019 Salı 21:16 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Bilderbergçi Ali Babacan’ın AKP’den istifası ile başlayan süreci sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla değerlendirdi.

AKP'nin tabanı Ahmet Davutoğlu, tavanı Bilderbegçi Ali Babacan gibi düşünür. Bakalım AKP Pelikan'a mı, Millî Görüşe mi kayacak? Türkiye küresel güçle yerli-milli güç arasında toplum mühendislik projelerinin siyaseti dizayn etme mücadelesine sahne olmaktadır.

Gedikli Bilderbergçi Ali Babacan neden AKP'den istifası öncesi CB Erdoğan'la görüştü ve bu talebi kabul edildi? Anlamış değilim. Gedikli Bilderbergçi Ali Babacan CB Erdoğan'ın birlikte hareket ettiği Pelikancı ekipten. Neler oluyor? Allah aşkına bilen yok mu?

Bilderbergçi Ali Babacan İyi Parti ile AKP'den kopartılacakların bileştirilmesi projesi mi? Yoksa aynı zihniyetin 2 partisi olur! Ali Babacan'ın kaybedecek bir şeyi yok, elimine edilmiş biri. Türkiye'deki İsrail istediği gibi kullanabilir. Gündem olması yeter.

Türkiye'deki İsrail CHP'yi geri alamıyor. İyi Parti sadra şifa değil. Saadet'i ele geçirdi, kullanışlı değil. Umut Ali Babacan? Türkiye'deki İsrail'in malzemesi: İyi Parti, AKP'deki Pelikan Örgütü, Saadet Partisi kabuk yönetimi, illüzyoncu medya-akademiya.

Ahmet Davutoğlu hiç yapılamayanı yaptı. AKP'yi bölmemek, ülkedeki istikrarı bozmamak için en başarılı anında Başbakanlığı bıraktı. İki siyasetçiye gözü kapalı güvenirim: Ülke için Başbakanlığı bırakan Davutoğlu. Önce Türkiye sonra MHP diyen, öyle yapan Bahçeli.

Davutoğlu şimdi niye mi ortaya çıktı? Hiç dahli olmadığı halde AKP iktidarı, Türkiye istikrarı yitiriyor. Çare olmak için. Olayları çıplak gözle izleyemeyip Türkiye'deki İsrail medya/akademiyasının illüzyonlarına bayılanlar asla gerçekleri göremezler.

***

SABETAYİST YAHUDİLERE ARTIK HADLERİ BİLDİRİLMELİ…
Suriyelileri tukaka edip LGBT mikroplarını savunan Sabetayist Yahudilere artık hadleri bildirilmezse bu ülke insanına rahat olmaz. Kendileri de göçmen olan mubadil Sabetayist Yahudiler Suriyeliler aleyhine söylemleriyle pervasızca nefret suçu işliyorlar.

***

NUMAN OLMADI METE GÜNDOĞAN VERELİM.
Yahudi'nin Saadetçilere yeni önerisi: Numan Kurtulmuş olmadı; Mete Gündoğan'ı başınıza geçirelim. Sen eşek olursan binen çok olur!

***

ÇARE TAHRİP
Hep AKP iktidarı milli eğitimi yaz-boza çevirdi denir. Atatürkçü paganist eğitimi değiştirmeye izin verilmedi. Çare tahrip etmek!

***

SİYONİZM’İN KALBİ TÜRKİYE’YE KARŞI ATIYOR
Siyonizm'in kalbi İsrail için Suriye'de Türkiye'ye karşı atmaktadır. Basra Körfezi ve Doğu Akdeniz bir şaşırtmacadır.

***

TÜRKİYE’NİN ASIL SAHİBİ
Türkiye'nin asıl sahibi 1000 yıllık Selçuklu-Osmanlı İslam Medeniyetini savunan ülkesini, milletini, devletini seven insanlardır. Herkesin içinde yaşadığı ülkeye bağlılığı bir değildir. Kimi vatandaşlık haklarıyla bağlıdır. Kimi vatanına gönülden bağlıdır.

***

YİĞİT
Yiğit odur ki içi dışına çevrilse yüzü kızarmaya. Böylesi varsa mahşerde ortaya çıkar ve şampiyon ilan edilir.

***

HEP DOĞRULARI ELEŞTİRİYOR
Muhalefet hep iktidarın doğru işlerini eleştiriyor. Ya iktidarın yanlışları hiç yok. Ya da muhalefet yanlışları görmek istemiyor!

***

KOMŞUSU AÇKEN…
Komşusu açken tok yatmak eskidendi. Şimdi aç yatanın tok, tok yatanın aç komşusu yok. Zengin-fakir komşuluğu yok!

***

BİR YAHUDİ ŞÖYLE DİYOR:
Bir Yahudi şöyle diyor: Bir ülkenin merkez bankası yönetimini bana verin, parlamentosunda nasıl yasalar çıkartılırsa çıkartılsın!

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 8.7024     EURO 10.3111     IMKB 1383     ALTIN 491,064    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 03:05
Güneş 04:55
Öğle 12:32
İkindi 16:27
Akşam 19:59
Yatsı 21:41