YAHUDİ; DAVUTOĞLU SAHNEYE ÇIKINCA ERDOĞAN'IN ETRAFINDA KÜMELENDİ! MERKEZ BANKASI KİMİN EMRİNDE?

Yahudi; Davutoğlu sahneye çıkınca Erdoğan'ın etrafında kümelendi! Merkez Bankası kimin emrinde? Meral Akşener ve Temel Karazangoçoğlu neden dokunulmaz? TSK ve MİT’in Kandil operasyonu! E. İmamoğlu hangi havada? Solcuların S-400 imtihanı! Gündemden öne çıkanlar!

07 Temmuz 2019 Pazar 17:33 < GÜNDEM

 
YAHUDİ; DAVUTOĞLU SAHNEYE ÇIKINCA ERDOĞAN'IN ETRAFINDA KÜMELENDİ!
 
A. Davutoğlu'nun hakkı söylemesine karşı AKP yetkililerinin, "Dava" söylemi ile cevabı midemi bulandırıyor! "Dava" dediğiniz rant!
 
Farkında mısınız bilmiyorum! Davutoğlu'nun çıkışından sonra Yahudi medyası ve akademiyası Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne saldırmaktan vazgeçti! Neden?
 
İktidar yalakası Yahudi PELİKAN, parti genel başkanlığı ile Cumhurbaşkanlığı ayrılsın propagandasını; Davutoğlu'nun çıkışından sonra terk etti!
 
31 Mart ve 23 Haziran ardından CB Erdoğan'ı hedef tahtası yapan Yahudi; Davutoğlu sahneye çıkınca Erdoğan'ın etrafında kümelendi!
 
MERKEZ BANKASI KİMİN EMRİNDE?
 
Merkez Bankası’nda görev değişimine, "Özel bir kanunu ve bağımsız bir hukuki statüsü" var diyerek karşı çıkanlar astarlı bir şekilde diyor ki; “Merkez Bankası Siyonizm'e aittir!”
 
Cumhurbaşkanlarının, bakanların, milletvekillerinin görevinden olduğu Türkiye'de MB başkanı görevinden alınamazmış! Çünkü Yahudi öyle diyor!
 
İP'li vekil Durmuş Yılmaz, "Kendisi istifa etmediği sürece, MB başkanının görevden alınması mümkün değil" dedi. Ne güzel demokrasi!
 
31 Mart/23 Haziran'da millet iradesini kutsal ilan eden Yahudi; %52 ile CB seçilmiş Erdoğan, Merkez Bankası başkanını görevinden alamaz diyor!
 
İngiliz ekonomist Timothy Ash, MB'nda yaşanan görev değişikliğine, “Bu hamlenin aptallığı karşısında şok oldum” dedi! Elhamdülillah!
 
Siyonizm'e bağlı Merkez Bankası başkanına yapılan operasyonla ekonomide bağımsızlık ilanından Milli Gazete de çok rahatsız olmuş!
 
MERAL AKŞENER VE TEMEL KARAZANGOÇOĞLU NEDEN DOKUNULMAZ?
 
Dikkat ettiniz mi Başbağlar katliamını anma programına temsilci göndermeyen iki parti var; İYİ Parti ve Saadet Partisi. İkisi de Yahudi kontrolünde!
 
Türkiye'de yer yerinden oynasa iki parti liderinin dokunulmazlığına kimsenin itirazı yok! Meral Akşener ve Temel Karazangoçoğlu!
 
Temel Karazangoçoğlu, yem borusunu çalarak, "istediğimiz oy oranına ulaşamadık ama özgül ağırlığımız yüksek" dedi! Ne kadar yüksek?
 
İngiliz Temel'in özgür ağırlığımız yüksek çıkışının anlamı; Yahudi'nin para, medya ve akademiya desteği arkamızda. Arkamız sağlam!

AKP'nin 23 Haziran Seçimindeki kaybını sürekli gündeme tutan İngiliz Temel ve Saadet Partisi 100 bin oyun 55 binini kaybetti ama hesabını sorabilen yok!

TSK VE MİT’İN KANDİL OPERASYONU!
 
TSK ve MİT; PKK'nin karargah yerleşkesi Kandil'de kilit politbüro ekibine operasyon yapıyorsa, İsrail/MOSSAD'a kına gönderelim!
 
TSK ve MİT'in Kandil'e operasyon yapma yeteneğinden daha dehşeti olanı ne biliyor musunuz? MOSSAD, CIA ve M16'dan gizlenebilmek!
 
PKK'nin ana yerleşkesi Kandil bile terörist elebaşları için güvenli değilse Türkiye, Ortadoğu'nun yeniden lider devleti olmuştur!
 
Türkiye; PKK'nin komutanı merkezi Kandil'e operasyon yapma kararını; CİA/MOSSAD'dan gizleyebilecek kadar sağlam Elhamdülillah!
 
E. İMAMOĞLU HANGİ HAVADA?
 
İstanbullu, İmamoğlu'nu BŞBB değil çağdaş Evliya Çelebi olarak seçmiş sanki! İmamoğlu'nun ayağı hiç yere değmiyor. Sürekli havada!
 
Ekrem İmamoğlu, İstanbul BŞBB seçildikten sonra sadece devir teslim ve kabullerde belediye binasında! İstanbul'u kim yönetiyor?
 
E. İmamoğlu'nun harekat tarzı ve siyaset biçimine bakıldığında İstanbul BŞBB değil adeta CHP genel başkanı gibi davranıyor!
 
CHP içinde E. İmamoğlu'nun kulağına, "Beyefendi göreviniz İstanbul BŞB başkanlığı yapmak. Evliya Çelebilik değil" diyecek yok mu?
 
SOLCULARIN S-400 İMTİHANI!
 
Solcu 1968 kuşağından, "ABD 6.Filosunu protesto etti" diyerek övgüyle bahsedenler; Türkiye'nin Rusya'dan S-400 almasına karşılar!
 
Türkiye'de ki solcu/sosyalist; Marksist/komünist medya ve akademiyasının S-400 alımında ABD tezlerini savunması ilginç değil mi?
 
Türkiye'nin Milli Görüş derin devleti tarafından yönetildiği; Sabatay Sevi müntesiplerinin iflas ettiği S-400'de anlaşıldı!
 
GÜNDEMDEN ÖNE ÇIKANLAR!
 
Emekli amiral Türker Ertürk, ABD AKP ile TSK'yi kafesledi diyor! S-400'leri alıp Fırat Kalkanı, Zeytin Dalını yapan TSK'mı kafeste?
 
Akdeniz'de Siyonist/emperyalist donanmasına toptan meydan okuyan TSK'yi ABD AKP ile kafeslemiş diyor emekli amiral Türker Ertürk!
 
ABD/Batıya rağmen Suriye'de/Kuzey Irak'ta operasyonlara imza atan TSK'nin ABD tarafından kafeslendiğini iddia eden kafeslenmiştir!
 
*****
 
Kocaeli YRP teşkilatı AKP'ye yüklenmiş! İyi de Erbakan'a iftira atıp ailesini dışlayan SP kabuk yönetimiydi! Niye AKP düşmanlığı?
 
*****
 
M. Şevket Eygi'nin hayran olduğu ve sürekli örnek ülke gösterdiği Norveç'te eski bir bakan mültecilere cinsel tacizden 5 yıl ceza aldı!
 
*****
 
Cübbeli Ahmet: "Benim hedefim CHP ya da HDP seçmeni değildi. Saadet Partisi seçmeniydi. Onu da başardım. Yarı yarıya düşürdüm!"
 
*****
 
AKP'den aldığı milyar dolarlık ihalelerle Karun kadar zengin olan işadamları tarihi Kırkpınar Yağlı Güreş ağalığına niye ilgisiz?
 
Bir futbolcunun maliyetinin milyon € olduğu Türkiye'de tarihî Kırkpınar Güreş Ağalığına biçilen değer 650 bin TL. Ayıp yav...
 
Mesud AKGÜL

 YA AKP'NİN KURUMSAL VARLIĞINI YA DA ERDOĞAN'IN ŞAHSİ GELECEĞİ - S-400 TURNUSOL KAĞIDI VAZİFESİ GÖRDÜ  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül akp ahmet davutoğlu cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan yahudi ekonomi temel karamollaoğlu chp tsk
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • M. Sahin - 08 Temmuz 2019 Pazartesi 19:47
    Eaedin verdigi altı imzali boş kağıdı yırtıp atan.. Rus ucagini dusurme emrini ben versim diyen ki Rusya ile Turkiye neredeyse savasacakti.. Davudoglu degil mi? Ben onun milliligini cozemedim. En az son 4 yildir gazetenizi hep okurum. Bu meseleyi cozecek capasiteyi yakalayamadim. Aciklarmisiniz?
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02