YAHUDİLERİN TEMEL İLKE VE YÖNTEMİ TAKİYYE

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Yahudilerin temel ilke ve yöntemi olan takiyye konusunu kaleme aldı.

15 Ocak 2019 Salı 09:14 < GÜNDEM
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Yahudilerin temel ilke ve yöntemi olan takiyye konusunu kaleme aldı.​

Takvimlerinin 5765. yılını gösterdiği Yahudiler bu geçmiş boyunca geliştirdikleri TAKİYE ile her türden topluma sızmışlardır. Kabalist Hahamların kişiden kişiye öğretip sembollerle kuşaklar boyu aktardıkları TAKİYE öğretisi temel Yahudi ilkesi, yöntemidir.

Kabalist Hahamların örgütlediği Yahudiler her dine, mezhebe, kavme, topluma, devlete, teşkilata, yapıya sızmayı başarmışlardır. Tevrat'ı tahrif edip Hristiyanlığı mezheplerle bölen Kabalist Hahamlar Kur'an'ı tahrif edemeyip Müslümanları fırkalara ayırdılar.

TAKİYE'yi ilke ve yöntem haline getiren Şiilik Kabalist Hahamların Müslümanlar arasında ihdas ettiği en büyük dalalet fırkasıdır. Kabalist Hahamlar TAKİYE yöntemi ile sözde Hristiyan veya Müslüman özde Yahudi cemaat, tarikat ve cemaatler örgütlemişlerdir.

Sözde Hristiyan özde Yahudi iki kimlikli TAKİYECİ bir örgüt olan Tapınak Şövalyeleri 1789 Fransız Devrimini gerçekleştirdiler. İzmirli Kabalist Haham Sabetay Sevi'nin örgütü sözde Müslüman özde Yahudi Sabetayist Cemaat Osmanlı Devletini yıkıp TC'yi kurdu.

TAKİYE gerçek kimliğini gizleyip sahte bir kimlikle başka toplumlar içine sızıp onları provoke etmek, yönlendirmek için kullanılır. Hristiyan görünümlü okült, esrarengiz Yahudi örgütü Tapınak Şövalyeleri Kudüs'ü ele geçirmek için Haçlı Seferlerini kışkırttılar.

Tapınak Şövalyeleri Fransız Devrimiyle Hristiyanlık öncesi paganizmi yeşerterek imparatorlukları yıkıp ırkçı ulus devletler kurdular. Sabetayist Yahudilerin Selanik'te kurdukları İttihat ve Terakki Cemiyeti 31 Mart Ayaklanmasını Fransız Devrimindeki gibi örgütledi.

İttihatçılar 31 Mart Ayaklanmasını bastırma gerekçesiyle Hareket Ordusunu oluşturup Saray'ı kuşatarak Abdülhamid'i hallettiler. Selanik'te çoğunluğu Yahudilerden oluşturulup trenle başkent İstanbul'a intikal ettirilen Hareket Ordusunda Atatürk de vardı.

Sabetayist İttihatçılar Tapınak Şövalyelerinin Fransız Devrimini yaptıkları düşüncelerle Kemalist Devrimleri yaptılar. Lozan Anlaşmasına konulan Mübadele maddesiyle Selanik'ten getirtilen Sabetayist Yahudiler TC'nin egemen unsuru yapıldı. Kemalist Devrim yasalarıyla bütün tarikatlar kapatılırken; Mevlevilik ve Bektaşilik devlet eliyle resmen himaye edilip yaşatıldı.

Erbakan Millî Görüş hareketini başlatınca aleyhine kullanılmak üzere TAKİYE ile bir sürü tarikat ve cemaat mantar gibi türetildi. Sabetayist TC yönetimi Millî Görüş partilerine de TAKİYE ile provokatör ajanlarını sokarak Erbakan'ın etrafını tahkim etti.

Erbakan "Yahudi, Osmanlı Devletini nasıl yıkıp bu hile rejimi ve köle düzenini kurduysa Adil Düzeni aynı yöntemle kuracağız" dedi. "Savaş hiledir" ve "düşmanın silahıyla silahlanın" hadisleri TAKİYE karşısında TAKİYE uygulamayı önermektedir.

Erbakan Yahudi'nin uyguladığı TAKİYE karşısında daha sofistike bir TAKİYE ile Millî Görüş'ü iktidar, Türkiye'yi küresel güç yaptı. Erbakan kurduğu millî derin devlet ile bir hayli Sabetayist Yahudi kullanarak 1923 hile rejimi ve köle düzeni statükosunu yıktı.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.

 TÜRKİYE'NİN ÖNÜNE Şİİ DUVAR ÖREMEYEN İSRAİL ARAP BİRLİĞİNİ KULLANIYOR TIKLAYIN 


 
Etiketlerzeki geçkil erbakan siyonizm israil
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 16 Ocak 2019 Çarşamba 00:55
    Eskiden huzur vardı denmesinin nedeni takiyecilerin işbirlikçilerin yönettiği E S K İ T Ü R K İ Y E nin yahudi şaheseri bir devlet olmasından ötürüydü bir asırdır Çanakkale geçilmez düşmanı denize döktük masallarının devleti yöneten siyonizmin kölesi yahudi işbirlikçi 1923 hile rejimi köle düzeni sisteminin Türkiye yi yönetiyor olması sayesinde beyinlere işlendi yahudiye itaatkar işbirlikçi iktidarlar sayesinde dünyadan geride kalmış toplu iğne dahi üretemeyen 3.dünya ülkesi bir devleti küllerinden yeniden doğmasını cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hocanın şerefli izzetli milli görüş hareketi sağlamıştır işte o şerefli dava sayesinde Y E N İ T Ü R K İ Y E hep saldırı altında çizgisinden sapmış yolunu yönünü kaybetmiş şuursuz kalabalıklara duyrulur ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02