YANDAŞ MEDYA NEYİN PEŞİNDE / İNGİLİZ MUHİBBİ MİSTER TEMEL ALAŞAĞI EDİLMELİDİR

Yandaş medyanın Ankara ve İstanbul seçim sonuçlarıyla ilgili kullandığı dil ve üslup ülkenin bekasına yönelik tehdit oluşturuyor! Erbakan'ın partisi Saadet'i izzet yolundan çıkarıp zillet yoluna sokan İngiliz muhibbi Mister Temel alaşağı edilmelidir.

02 Nisan 2019 Salı 13:01 < GÜNDEM


Yandaş medya neyin peşinde?
 
Yandaş medyanın Ankara ve İstanbul seçim sonuçlarıyla ilgili kullandığı dil ve üslup ülkenin bekasına yönelik tehdit oluşturuyor!
 
Gezici medya ile Türkiye'ye operasyon çeken İsrail şimdi de yandaş medyanın kışkırtıcı üslubuyla mi ülkeye operasyon çekiyor?
 
Şu saatten sonra Ankara ve İstanbul seçimleriyle ilgili her spekülasyon; Türkiye'ye operasyon çekmek isteyen İsrail'e yarar!
 
Yandaş medyanın kullandığı tahripkar, tacizkar, bölücü üslubu bu ülkeye/millete operasyona dönüşme tehlikesi taşıyor!
 
Sonuçlarla ilgili tartışmalar devam ederse İsrail bunu toplumsal çatışmaya dönüştürebilir!
 
Şahsi kanaatime göre devlet aklı bundan sonra hiçbir gerekçe ile İstanbul/Ankara seçimlerinin sonucunun değişmesine izin vermez!
 
Türkiye'nin normalleşmesi için yandaşlar İstanbul/Ankara mağlubiyetini kabul edip sonuçlarla ilgili provokasyon dilini terk etsin!
 
AKP'li yönetim, teşkilat ve tabanına Ankara ve İstanbul seçimlerini kaybettiği gerçeğini hazmetmelerini tavsiye ederim. Gerisi boş!
 
Her ne adına olurda olsun Ankara ve İstanbul seçimleriyle ilgili mevcut sonuç aleyhine olacak her gelişme ülkeyi yangına çevirir!
 
AKP'ye gönül verenler… Türkiye'nin bekası, milletin geleceği AKP'nin Ankara ve İstanbul'u kaybetmesinden daha önemli/vazgeçilmez!
 
Ülkede her seçim sonrası kaybeden ister iktidar ister muhalefet olsun oylar çalındı der! Sonuç alanı şimdiye kadar görmedim yok!
 
İngiliz muhibbi Mister Temel alaşağı edilmelidir!
 
Seçimin kaybedenleri İP'sizler ve SP oldu! Ama Yahudi medyası/akademiyası konuşmuyor bile! Neden? İki parti İsrail korumasında!
 
Devşirme İngiliz Temel ve şurekâsı Yahudi parası, medyası desteğiyle Saadet Partisi'ni Millî Görüş ve Türkiye aleyhine kullandı/kullanıyor!
 
Milli Gazete, Saadet Partisi’nin çöküşünü/mağlubiyetini örtmek için muhalefetin büyük şehirlerdeki başarısını irdeliyor!
 
Yazarları ise toplumun Saadet Partisine gösterdiği kırmızı kartla ilgilenmek yerine AKP'nin kayıplarıyla uğraşıyorlar!
 
Devşirme İngiliz Temel'in 2 dönem belediye başkanlığı 2 dönem de milletvekilliği yaptığı Sivas'ta SP'nin aldığı oy oranı: %1.48
 
Erbakan'ın partisi Saadet'i izzet yolundan çıkarıp zillet yoluna sokan İngiliz muhibbi Mister Temel alaşağı edilmelidir. #KIYAM
 
Mesud AKGÜL

 
Etiketlermesud akgül saadet partisi temel karamollaoğlu medya seçim akp
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02