Anasayfa » Yaşam-Sağlık
ELAZIĞ’DA OKULLAR YARIN DA TATİL!
Elazığ il merkezi ve 10 ilçesindeki tüm ilk ve orta dereceli okullarda, İl Hıfzıssıhha Kurulu´nun aldığı karar gereğince 09 Ocak 2015 Cuma günü bir gün süre ile eğitime ara verildi...
Elazığ’da dün işlenen Cinayet’in zanlısı yakalandı!
Elazığ Gazi Caddesi'nden dün amcasına kurşun yağdıran cinayet zanlısı yakalandı.
AMCASINI CADDE ORTASINDA ÖLDÜRDÜ!
Elazığ Gazi Caddesi'nde bir kişi, amcasını cadde ortasında vurarak öldürdü. Olay yerinde boş kovanların yanı sıra biri çöpte iki bıçak bulundu.
'SAĞLIK İÇİN SPOR HUZUR İÇİN KUR'AN' PROJESİ
Elazığ’da camilerde gören yapan din adamları Şafakgücü Spor Kulübü’nün hazırladığı projeyle sahaya inecek… 'Sağlık için spor huzur için Ku'ran' projesi, bugün sabah namazıyla başladı.
NİHAT BÜYÜKBAŞ’IN ANNESİ VEFAT ETTİ!
Elazığ eski İl Milli Eğitim Müdürü, Atatürk Kültür, Dil Tarih Yüksek Kurumu (ATAM) Başkan Yardımcısı Nihat Büyükbaş’ın annesi Saniye Büyükbaş vefat etti.
ELAZIĞ'DA AYNI TUVALETTE İKİNCİ ÖLÜM!
Elazığ izzet Paşa Camisinin tuvaletinde uyuşturucudan ölmüş bir genç bulundu...
ELAZIĞ BAKKALLAR ODASI KANTİNLER İÇİN TOPLANDI!
Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası tarafından kantinci esnafının sorunlarını görüşmek üzere Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve okul müdürleri ile okul aile birliği başkanlarının katıldığ
İSTANBUL’DA ÖLDÜRÜLEN TAKSİCİ TOPRAĞA VERİLDİ!
İstanbul'da önceki gece yabancı uyruklu gaspçının bıçaklı saldırısı sonucu ölen 46 yaşındaki 8 çocuk babası 5 aylık taksici Bekir Dil'in cenazesi memleketi Elazığ'da toprağa verildi
Cansuyu'ndan Kurban Organizasyonu
Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, bu yıl da Kurban Bayramında Türkiye başta olmak üzere Afrika, Asya, Ortadoğu, Balkanlar ve Kafkaslarda mazlum ve muhtaçlar için kurban kesecek.
ELAZIĞ’DA SULARDA KANSER TEHLİKESİ!
Yurtbaşı beldesinde suların incelemenin ardından içme suyu kuyularındaki arsenik oranının bir öncekine göre bazı kuyularda üç kat arttığı tespit edildi.
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02