YENİ BİR DÜNYA KURULUYOR/İSRAİL AZAPTA!

Erbakan’ın sözü yerine geliyor. Erbakan'ın kurduğu millî derin dünya devleti; Siyonizm'in gizli dünya devletini dövüyor! Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kuruluyor!

23 Aralık 2018 Pazar 16:03 < GÜNDEM

Erbakan; “Amerika’yı ve Sovyetler Birliği’ni karton gibi yırtacağız”, “Yeni bir dünya kuracağız” diyordu hep!
 
Ve Erbakan’ın sözü yerine geliyor. Erbakan'ın kurduğu millî derin dünya devleti; Siyonizm'in gizli dünya devletini dövüyor! Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kuruluyor!
 
Sovyetler çöktü, ABD ise çöktü-çökecek. Erbakan'ın ulusal ve global başarılarının farkında olmayan sapkın SP kabuk yönetimi, İngiliz Temel’in peşindeki DNA’sı bozuk SPliler ve çapulcu YRP, Milli Görüşü temsil edemez!
 
Milli Derin Devlet Türkiye'de hile rejimi ve köle düzeni çökertirken, ABD'de Siyonist vesayet; AB'de ise Siyonist düzen çöküşte! Bu Erbakan'ın küresel zaferidir!
 
ABD'yi açıkça tehdit edip Suriye'den çekilmesini sağlayan Türkiye'yi Batı işbirlikçisi bir devlet olarak düşünenler olsa olsa ‘gezi’ zekalıdır!
 
Türkiye, süper güç ABD'ye dişini geçirmiş, Suriye'den kovmuş. Hala öküz takımı çıkmış ekranlarda felâket tellallığı yapıyor!
 
İsrail'in Türkiye'de ayakta kalan tek gücü her şeyi tersyüz eden medya/akademiyası; tek güvencesi de milletin şuursuzluğudur!
 
Netanyahu'nun Trump'ı Suriye'den çekilme kararını iptal etmesi için görüştüğü ancak başarısız olduğu İsrail medyasına yansıdı!
 
Netanyahu'nun ikna edemediği Trump'ı Başkan Erdoğan Suriye'den çekilmeye ikna etti!
 
Türkiye, ABD'de İsrail'den daha güçlü artık!
 
Başkan Trump'ın Suriye kararı sonrası Savunma Bakanlığı, Pentagon ve Beyaz Saray'daki NEO-CON Siyonistler istifa etmeye başladı!
 
YPG-PYD’nin hamisi İsrail kuklası McGurk’te istifa edenler arasında.
 
ABD Başkanı Trump: “McGurk'ü tanımıyorum. Şubatta ayrılacaktı. Medya şovmeni? Yalan medya, hiçbir anlamı olmayan bu olayı büyütüyor." Diye açıklama yaptı.
 
İsrail medyası: "Başkan Trump'ın Suriye'den çekilme kararı İsrail'in yüzüne atılmış bir şamardır!" şeklinde verirken, SP kabuk yönetimi ve Milli Gazete tüm dünyanın gıpta ile bahsettiği Türkiye'nin Suriye zaferini ısrarla karanlığa gömmeye çalışıyor!
 
Türkiye'nin ABD'yi Suriye'den çıkarmayı başarmasına dünyada en sert tepki İsrail medyasından, Türkiye'de ise Milli Gazete’den geldi!
 
BBC/The Guardian ise ABD'nin bölgeden ayrılmasıyla hakimiyetin Türkiye'ye geçeceğini dile getirdi. İngiliz Temel niye suskun olduğu şimdi daha iyi anlaşıldı!
 
Devşirme İngiliz Temel ABD'nin Irak'ta, Esat'ın Suriye'de katlettiği milyonların, harap ettiği şehirlerin sorumlusu Türkiye diyor.
 
İngiliz Temel 4 milyon Suriyeliyi barındırmayı, Fırat Kalkanı/Zeytin Dalı bölgesine barış, güvenlik, hizmet götürmeyi önemsemiyor!
 
Netanyahu Twitter'dan Türkiye'yi Kıbrıs'ta işgalci olarak niteledi! Çünkü Kıbrıs Zaferi’nin mimari Erbakan'dı! Ey İngiliz Temel duydun mu, buna bir cevabın var mı?
 
Netanyahu, Türkiye'yi Kıbrıs'ta işgalci; Kürtleri katletmekle suçlarken, İngiliz Temel ile Saadetçi öküzlerin sesi neden çıkmıyor?
 
Yahudi Ali Koç'a destek olan İngiliz Temel, Türkiye'yi işgalci ilan eden Netanyahu'ya karşı TSK'yı savunmak için de twet atar mı acaba?
 
Netanyahu'nun Türkiye'yi Kıbrıs'ta işgalci güç ilan etmesi; Başkan Trump'ın Suriye kararının arkasındaki irade Türkiye demek!
 
Netanyahu, "Kürt köylerinde kadınları ve çocukları katleden Erdoğan İsrail'e vaaz vermesin!" dedi! Yani HDP'nin arkasında İsrail var!
 
Netanyahu'nun Türkiye'yi Kürt köylerinde katliamla suçlaması; PKK, PYD/YPG terör örgütünün İsrail projesi olduğunun ispatıdır!
 
Netanyahu'nun Türkiye'yi hedef alan küstahlıklarına sadece iktidar konuşuyor! CHP, İP, SP Türkiye'nin değil de İsrail partisi mi?
 
Erdoğan ve AKP'ye karşı millilik ve yerlilik edebiyatı yaparak saldıran ey muhalefet partileri... Netanyahu'ya tepki koysanıza...
 
İsrail işbirlikçisi olmakla suçlanan AKP, Netanyahu'ya saldırırken; milli olmakla övünen CHP, İP ve SP ise söz konusu İsrail olunca uysal kedi!
 
Bütün dünya siyaset 5 gündür Türkiye'nin ABD'yi püskürtmesini konuşurken, siyaset buzağısı F. Erbakan’ın YRP’si ise evlere şenlik bir açıklama yaparak zevahiri kurtarmaya çalışmış…
 
Türkiye'yi emperyalist diye suçlayan PKK/PYD yandaşı Kürtler, "bırakma bizi ABD; kurtar bizi Esad" diyorlar! Kimmiş emperyalist?
 
Erdoğan ile Netanyahu arasında yaşanan söz düellosu; Türkiye ve İsrail arasında yaşanacak savaşın ayak sesleri ve ön işaretleridir!
 
Türkiye'deki İsrail'cileri tanımak istiyor musunuz? Netanyahu'nun küstahlıklarına karşı suskun kalanları iyi takip edin derim!
 
Mesud AKGÜL

 TRUM’IN SÖZLERİ NE ANLAMA GELİYOR / İSRAİL MEDYASI ABD’NİN ÇEKİLME KARARINI NASIL GÖRDÜ? TIKLAYIN  
Etiketlermesud akgül erbakan abd siyonizm saadet partisi yeniden refah partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 23 Aralık 2018 Pazar 19:44
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET BAŞKAN REÇEP TAYİP ERDOĞAN Görevini çok mükemmel şekilde yapıyor YÜCE ALLAH YARDIMCISI OLSUN
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02