YENİ ZELLANDA KATLİAMININ GÖRÜLMEK İSTENMEYEN KODLARI!

Yeni Zellanda katliamı hakkında İsrail ve Siyonizm'e vurgu yapmayan kim olursa olsun diğer ifadeleri boş laf, kuru gürültüdür!

16 Mart 2019 Cumartesi 11:01 < GÜNDEM

Yeni Zellanda katliamının görülmek istenmeyen kodları!

Rothschild'lerin Boeing'i iflasa sürükleme çabasına; Rockefeller, Yeni Zellanda provokasyonuyla karşı hamle yaptı! Siyonizm dağıldı!
 
Dünyada yaşanan beklenmedik gelişmelerde Rockefeller ile Rothschild ailesinin ve Türkiye'nin nerede durduğunu bilmeyen kördür!
 
Türkiye'nin Siyonist Rothschild ile Rockefeller arasındaki kavgada ne yaptığını bilmeyen ancak körlerin fil tarifini yapar!
 
Rockefeller/Rothschild kavgası... Siyonist Morgan Stanley'in sahibi olduğu Netflix, müzik grubu suikastında M16'yı suçladı!
 
Yeni Zellanda katliamını yapan hristiyan; ölen Müslümanlar olduğuna göre demek ki eylemin hedefinde Avrupa ve hristiyanlık var!

Siyonizm ve İsrail geçmişte terör eylemleri nedeniyle defalarca İslam âlemi ile Hristiyan dünyasını savaştırmak istedi ama başaramadı!

MOSSAD-CİA güdümlü teröristlerin eylemlerinden İslam'ı hedef alan Yahudi medyası; Yeni Zellanda olayında hedef saptırmak için Hristiyanlığa saldırdığını da hep birlikte izleyeceğiz!

Erbakan: "Nerede bir terör olayı varsa bilin ki orada Siyonizm vardır!" diyordu. Yeni Zellanda saldırısının üst aklı belli değil mi?
 
Yeni Zellanda katliamı hakkında İsrail ve Siyonizm'e vurgu yapmayan kim olursa olsun diğer ifadeleri boş laf, kuru gürültüdür!

Yeni Zelanda'daki şoke eden vahşet Müslüman-Hristiyan gerilimi çıkarmayı amaçlamıştır. Yahudi bu işleri kendi kimliğiyle yapmaz!

Vahşi katliamının perde gerisindeki Siyonist rejisörü görmez de sadece sahneye odaklanırsak sanal düşmanla kavga eder dururuz!

*****
 
2015'te Charlie Hebdo saldırısı sonrası onlarca devlet başkanı Fransa'da yürüdü! Yeni Zellanda için kaç İslam ülkesi yürüyecek?
 
Yeni Zellanda katliamı şu gerçeği bir kez daha ortaya çıkardı: Türkiye İslam'ın izzetinin; ümmetin namusu ve bağımsızlığının umudu!
 
Dünyada sadece Müslümanların yaşadığı coğrafyada kan, işgal, istila, katliam var! Ama terörist olan İslam ve Müslümanlar!
 
İsrail, Filistin'de gerçekleştirdiği terörü/işgali unutturmak için MOSSAD yönetiminde Yeni Zellanda benzeri eylemler yapar!
 
Yeni Zellanda'da baskın yapılan Cami değil Sinagog; ölenler Müslüman değil de Yahudi olsalardı şimdiye dünyada kıyamet kopmuştu!
 
Siyonizm; ABD-Kuzey Kore; ABD-Türkiye; Hindistan-Pakistan savaşı çıkarmak istedi ama avucunu yaladı! Çünkü sahada Türkiye süper güç!
 
2 aydır Venezuela'ya çökmek isteyen Siyonizm her hamlesinde başarısız oldu! Siyonizm'in tek kabiliyeti medya illüzyonu ve terör!
 
Yeni Zellanda katilinin Türkiye, Osmanlı ve milletimize olan düşmanlığı bile tek başına Türkiye'nin BEKA SORUNU için yeterlidir!
 
"Hepimiz Ermeniyiz; hepimiz Fransa'yız" diyerek yürüyen sanatçı bozuntusu insan musveddeleri; Yeni Zellanda'ya vurdumduymaz!
 
Bir Avrupalı'nın burnu kanasa sosyal medya platformlarından ah vah eden sözde sanatçı musveddeleri Yeni Zellanda'ya ilgisiz!
 
Yıldız Tilbe'de olan iman ilahiyatçılarda, tarikat ve cemaatlerde yok! Tilbe: "Ayasofya'yı ibadete açalım Yeni Zellanda'ya cevap olsun!" dedi.
 
*****
 
SP kabuk yönetiminin Erbakan Ödülüne layık gördüğü Levent Gültekin; "Ezan kutsal değil ki, sanane ezandan Erdoğan" dedi!
 
Yeni Zellanda'da ki Müslüman katliamına karşı Millet(Zillet) ittifakı paydaşları CHP-İP-HDP-SP; AKP kadar gür ses verecek mi?
 
Netanyahu'dan sonra oğlu Yair de Türkiye ve Erdoğan'a saldırdı! Saadetçilerin değme keyfine… Düşmanın düşmanı dosttur değil mi?
 
Mesud AKGÜL

 SİYONİZM'İN MAĞLUP OLDUĞU DÜNYADAKİ TEK ÜLKE TÜRKİYE TIKLAYIN 

Etiketlermesud akgül erbakan siyonizm
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02