YENİ ZELLANDA'LI KATİLİN TÜRKİYE MESAJLARI VE İÇİMİZDEKİ HAİNLER!MİLLİ GAZETE'NİN SİYONİST SEVGİSİ

Yeni Zellanda'lı katilin Türkiye mesajları ve içimizdeki hainler! Milli Gazete ınternet sayfasında 7 sütuna manşetten Arap düşmanı ilan ettiği Haham Ettinger'in ölümünü haber yapmış!

19 Mart 2019 Salı 20:40 < GÜNDEM

Yeni Zellanda'lı katilin Türkiye mesajları ve içimizdeki hainler!
 
Yeni Zellanda saldırganının silahındaki ve manifestosundaki şifrelerin/simgelerin hedefinde ki ülke açıkça TÜRKİYE ile MİLLETİMİZ!
 
Caninin silah ve manifestosundaki Türkiye'yi hedef gösteren semboller bile BEKA SORUNUNUN İSPATI VE DELİLİDİR!
 
Yahudi medyası/ akademiyası Yeni Zellanda'lı katilin Türkiye ve Erdoğan'ı hedef gösteren simge/sembol ve mesajlarına ilgi duymadı!
 
Yeni Zellanda vahşetiyle Türkiye'yi hedef alan Siyonist/Haçlı ittifakına sadece Erdoğan gerekeni söyledi! Gerisi alışverişte!
 
Katilin silah ve manifestosundaki Türkiye'yi düşman belleyen şifre/semboller niye MİLLET İTTİFAKINI ilgilendirmedi?
 
Türkiye'yi işgale niyetli Siyonist/Haçlı ittifakına Erdoğan'ın tehdit kokan sözlerini Milli Gazete görmezden ise geldi! Yoksa battı mı?
 
"Dedelerinizi gömdük sizi de gömeriz" diyen Erdoğan'ın sözlerini Milli Gazete, Sözcü, Cumhuriyet, Yeni Asya, Birgün, Evrensel görmedi!
 
İngiliz Temel, "ittifak yapmıyoruz" desin; Milli Gazete'nin Sözcü, Birgün, Evrensel, Yeni Asya ile manşet kardeşliği sürüyor!
 
Erbakan, ülke/bölge/dünya meselelerinde mutlaka Siyonizm'e/İsrail'e vurgu yaparken; ihanetçi SP yönetiminin tek düşmanı var; AKP!
 
15 Temmuz'u yapan; PKK/YPG'ye binlerce tır silah yığan Siyonist/Haçlı vahşilere hak ettiği karşılığı veren Erdoğan'a destek yok!
 
"Milli ve yerliyiz" diyen Millet İttifakı bileşeni partiler; Yeni Zellanda canisinin Türkiye'yi hedef göstermesine niye suskun?
 
******
 
Milli Gazete ınternet sayfasında 7 sütuna manşetten Arap düşmanı ilan ettiği Haham Ettinger'in ölümünü haber yapmış! Bize ne?
 
Yahudi Haham A. Ettinger, Ariel Yahudi Yerleşkesinde bıçaklama olayı sonrası ölmüş! Milli Gazete'nin internet sayfasından öğrendik!

Milli Gazete, bir Filistinli’nin Ariel Yahudi yerleşkesinde bıçakladığı Yahudi haham Ettinger'in ölümünü manşet yapmış. Anlaşılan çok üzülmüşler!
 
İsrailli Siyonist Haham Achiad Ettinger ölmüş! Tüm Milli Gazete camiasının, çalışanlarının ve okuyucularının başı sağolsun!

*****

Milli Gazete yazarı Sabetayist haham, uzun bir seçim dönemi geçti ama tek bir sefer bile Saadet Partisi/Milli Görüş demedi!

Tecrübeli hahamı Müslümanlara yeme içme eğitimi veren meslek lisesi açılmasını istiyor! BU günkü köşesini buna ayırmış!
 
Mesud AKGÜL

 YENİ ZELLANDA KATLİAMININ GÖRÜLMEK İSTENMEYEN KODLARI  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül saadet partisi milli gazete siyonizm medya
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 19 Mart 2019 Salı 21:47
    Düşmanın siyonizmin bizi nasıl tanıyıp geçmişi unutmadığı şu tüfek üzerinde verilen mesajlardan belli oluyor ama bizim aklı alınmış beynini yahudi köleleri içimizdeki İsrailliler'e kiraya vermiş şuursuz müslümanların düşmanından haberi varmıdır acaba beka meselesini alaya alan çevrelere bu tüfeği..... göstermek lazım tabi tarihinin geçmişinin sadece 100 yıllık olduğuna inanmış yahudi kölelerine ne anlatsan ne göstersen ne ispatlasan boş önemli olan midemizin boş olmaması biz hayata yemeye içmeye gelmişiz bunlar önemli konular değil değil mi ey ümmeti Muhammed ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02