YRP VE SP 1923 STATÜKOSUNU SAVUNUYORLAR!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor…

27 Ocak 2019 Pazar 09:12 < GÜNDEM
YRP VE SP 1923 STATÜKOSUNU SAVUNUYORLAR!
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazıyor…

YRP'yi kuranlar "ak saçlı" ekibi vesayet rejimi Millî Görüş partilerine, Erbakan'ın yanına yerleştirdi diyorlar mı?

Demiyorlar! El-Aziz Grubu Erbakan hayatta iken yıllardır "ak saçlı" ekibi Yahudi Millî Görüş partilerine ajan olarak yerleştirdi diyor!

Eğer Saadet Partisi kabuk yönetimi Yahudi işbirlikçisi değilse, ihanet etmiyorsa; yönetimi bize verin demek kimseye hak değildir.

YRP'yi kuranlar TC'yi işgalci İngilizlerle işbirliği yaparak Osmanlı Devletini yıkanlar kurdu diyorlar mı? Hayır; rejime sadıklar! YRP'nin SP kabuk yönetimiyle paradigması aynı. Erbakan'ın "Hile rejimi ve köle düzeni" dediği 1923 statükosunu savunuyorlar!

AKP iktidarının başkanlık sistemi ile 1923 statükosunu değiştirmesine SP kabuk yönetimi de YRP'yi kuranlar da destek vermedi! Erbakan'ın üstün teknoloji ile kurduğu savunma sanayiine, hazırladığı projelere AKP iktidarı sahip, SP ve YRP ise karşı çıkıyor.

Erbakan'ın Millî Görüş'ü iktidar yaptığını, TC'nin statükosunu ve küresel Yalta Düzenini yıktığını SP de YRP de kabul etmiyor. SP kabuk yönetimi de YRP'yi kuranlar da Millî Görüş'ü % 0,5 oy tabanı, Erbakan'ı müflis bir siyasi lider olarak görüyor.

SP kabuk yönetimi ile YRP'yi kuranların zihniyeti, paradigması bir; aynı amaca hizmet ediyorlar. İpleri aynı kuklacının elinde! Erbakan'ın başarısını, zaferini, Millî Görüş'ün Türkiye ve dünyada yaptığı büyük inkılabı El-Aziz Grubu sahiplenip savunuyor. Millî Görüş'ün şiarı hayra motor şerre fren olmak. Şahsiyetli dış politika Türkiye'yi lider ülke yapıyor; SP, YRP oralı değil.

İktidar Millî Görüş politikalarını, Erbakan projelerini hayata geçirdikçe destekledik, fabrika ayarlarına döndükçe eleştirdik.

Erbakan'ın Türkiye ve dünyada yaptığı büyük inkılap aysberg gibi ortaya çıkarken Saadetçiler, YRP'liler öküz öküz bakıyorlar! Millî derin devletin AKP iktidarı ile gerçekleştirdiği Millî Görüş vizyonuna Saadetçiler, YRP'liler destek değil, köstek oluyor! SP kabuk yönetimi ve YRP'yi kuranlar Millî Görüş'ün aksine hayra fren, şerre motor oluyor. Çünkü ipleri Yahudi'nin elinde.

SP KABUK YÖNETİMİ GÖMLEK ÇIKARMANIN YENİ VERSİYONU 
CEKET ATMA KAMPANYASI BAŞLATIYOR 

Millî Gazete "ALIŞTIRILDIĞINIZ BÜTÜN CEKETLERİ UNUTUN" manşeti atmış. Millî Görüş gömleğini çıkarmanın yeni versiyonu! SP kabuk yönetimi gömlek çıkarmanın yeni versiyonu CEKET ATMA kampanyası başlatıyor. Yılan kabuk değiştiriyor!

Devşirme İngiliz Temel SP'nin amblemini değiştiriyormuş! Haç yapsa Saadetçiler zangoçluk için yarışacaklar. SP kabuk yönetimi Millî Görüş ile alakasını resmen koparıp yeni bir paradigma oluşturmak için kampanya başlatıyor!

YRP'yi kuranlar Saadet Partisi ne diyor ne yapıyor ilgili değiller. Millî Görüş onların da umurunda değil. Birlikte toplu irtidat!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.

 SAADET PARTİSİ'İNİ YEZİD'TEN KURTARACAĞIZ! TIKLAYIN 

Etiketlerzeki geçkil saadet partisi yeniden refah partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 27 Ocak 2019 Pazar 12:02
    Hakikî milli görüşün cennet mekân Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N hocanın çizgisinin davasının devam ettirildiği gerçek karargahı E L A Z İ Z dir koca T Ü R K İ Y E de bu cemaat dışında kendini milli görüşçü zannedenler siyonizmin güdümünde işine geldiği gibi bir milli görüşün peşinden gitmektedir ister inanın ister inanmayın bunları kendimizi övmek piyasa yapmak için anlatacak bir zihniyette olsaydık bizde menfaatçılar şuursuzlar gibi Yeniden refah ı savunup ak saçlı ihanet şebekesinin emrinde olurduk ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 7.3985     EURO 9.0105     IMKB 1542     ALTIN 442,399    
ÇOK OKUNANLAR
ÇOK YORUMLANANLAR
ELAZIĞ ⇓
İmsak 06:03
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:02